Fly4free.pl

Ryanair: Tanie loty do Norwegii (Oslo Torp) z Warszawy za 11 PLN

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: S-F, Shutterstock
Ryanair nie chce dać, to sami musimy sobie wziąć. Tanie loty z Warszawy (Modlin) do Oslo (Torp) dostępne są dla wszystkich za jedyne 11 PLN.

W celu skorzystania z oferty należy zakupić trzy bilety lotnicze na trasach: Oslo Torp – Warszawa Modlin – Oslo Torp oraz Oslo Torp – Warszawa Modlin.

Dzięki rezerwacji przelotu z Norwegii do Polski i z powrotem, za bilety zapłacicie w koronie norweskiej. Z pierwszego odcinka lotu (Oslo – Warszawa) nie skorzystacie, dlatego warto wybrać jak najwcześniejszy dostępny termin w niskiej cenie. Drugi lot z rezerwacji (Warszawa – Oslo), jest to wasz termin podróży do Norwegii. Ostatnim krokiem będzie zakup taniego powrotu, na osobnej rezerwacji z Oslo Torp do Warszawy Modlin.

Przykładowa rezerwacja z płatnością w NOK:
Ryanair | Oslo Torp 08:50 – Warszawa Modlin 10:40 | 8 grudnia | lot, którego nie polecimy
Ryanair | Warszawa Modlin 12:50 – Oslo Torp 14:35 | 9 grudnia | nasz lot do Norwegii
Ryanair | Oslo Torp 08:50 – Warszawa Modlin 10:40 | 12 grudnia | nasz powrót z Norwegii

Uwaga.
W liniach niskokoszowych, nie odbycie jednego z lotów nie skutkuje anulowaniem reszty.

Kliknij tutaj lub w obrazek i zarezerwuj przelot w dwie strony z Oslo Torp >>

trfwmitrf

Kliknij tutaj lub w obrazek i zarezerwuj przelot z Oslo Trop >>

trfwmi

Bilety dostępne są dla wszystkich, a na pokład samolotu linii Ryanair możecie zabrać dwa bagaże o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm.

Wszystkie dostępne terminy podróży:
Wyloty za 6.93 NOK
3, 5, 6, 8, 10, 12 grudnia

Powroty za 6.93 NOK
6, 8, 9, 10, 13, 15 grudnia

O tanich lotach poinformował nas użytkownik MacKoz. Dziękujemy.

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Warto przypomnieć, że lotnisko w Torp jest zamykane w nocy, a parkingi i inne miejsca, w których dało się spać kiedyś są sprawdzane ;) Niemniej cena genialna.
rafał12, 10 września 2016, 13:05 | odpowiedz
Uuu jeszcze nie ma marudzących???
st, 10 września 2016, 13:07 | odpowiedz
Cześć, Po pierwsze Norwegia w dopełniaczu to Norwegii. Po drugie, proszę, nie zachęcajcie do zakupów lotów, którymi nie polecimy. Raz, że zabieramy miejsce temu, kto lecieć musi, a dwa, że naprawdę za chwilę ktoś kupi w taki sam sposób przelot np. LOTem i będzie zaskoczony, że nie może tylko wrócić.
mkdabr, 10 września 2016, 13:09 | odpowiedz
mkdabr Cześć, Po pierwsze Norwegia w dopełniaczu to Norwegii. Po drugie, proszę, nie zachęcajcie do zakupów lotów, którymi nie polecimy. Raz, że zabieramy miejsce temu, kto lecieć musi, a dwa, że naprawdę za chwilę ktoś kupi w taki sam sposób przelot np. LOTem i będzie zaskoczony, że nie może tylko wrócić.
Ekhm. Zapomniałeś dodać, że nie powinniśmy też pisać o tanich lotach bo wtedy ktoś może Tobie wykupić bilet :)
Hubert Choroszewski, 10 września 2016, 13:16 | odpowiedz
mkdabr Cześć,Po pierwsze Norwegia w dopełniaczu to Norwegii.Po drugie, proszę, nie zachęcajcie do zakupów lotów, którymi nie polecimy. Raz, że zabieramy miejsce temu, kto lecieć musi, a dwa, że naprawdę za chwilę ktoś kupi w taki sam sposób przelot np. LOTem i będzie zaskoczony, że nie może tylko wrócić.
mkdabr masz rację, to jakoś nie wydaje mi się w porządku, żeby dla forum ludzi kochających latać i szukających tanich przelotów reklamować zabieranie innym biletów, z których nie zamierzamy skorzystać tylko po to, żeby nam wyszło taniej. Co innego tanie podróżowanie, a co innego dziadowanie i brak klasy! Proszę, miłośnicy tanich lotów, nie róbcie tak!
chocolate13, 10 września 2016, 14:25 | odpowiedz
rafał12 Warto przypomnieć, że lotnisko w Torp jest zamykane w nocy, a parkingi i inne miejsca, w których dało się spać kiedyś są sprawdzane ? Niemniej cena genialna.
Cyp, 10 września 2016, 14:43 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »