Fly4free.pl

Ryanair poleci do Armenii! 4 nowe trasy – jedna ucieszy pasażerów z Polski!

Foto: Martynas Devidkas / Shutterstock

Armenia pójdzie w ślady Gruzji i stanie się turystycznym hitem? Wszystko na to wskazuje, bo to kolejny nowy kraj w siatce Ryanaira, który uruchomi tam loty od stycznia 2020 roku. Dla pasażerów z Polski najbardziej atrakcyjnie zapowiada się połączenie z Berlina do Erywania, ale nowości w siatce jest więcej!

Na wejście tanich linii do Armenii czekaliśmy od dawna, a od dłuższego czasu dało się słyszeć głosy, że negocjacje są już na ostatniej prostej. I w końcu Ryanair oficjalnie ogłosił, że zacznie latać do tego kraju już za kilka miesięcy – na dobry początek irlandzka linia ogłosiła 4 trasy.

Dokąd polecimy? Od stycznia 2020 roku Ryanair uruchomi loty do Erywania z Mediolanu Bergamo i Rzymu Ciampino. Z kolei w sezonie letnim dojdą 2 dodatkowe trasy do Niemiec: z lotniska Berlin Schonefeld do Erywania i z Memmingen do… Gumri, położonego w północno-zachodniej części kraju.

Z perspektywy pasażerów z Polski najciekawiej zapowiada się właśnie połączenie z Berlina, gdzie łatwo mogą dojechać mieszkańcy zachodniej części naszego kraju. A czy irlandzka linia poleci do Armenii także z Polski? Według słów Juliusza Komorka z Ryanaira, jest to możliwe i to bardzo niedługo. Podobnie jak połączenia Ryanaira z Polski do Gruzji.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »