Fly4free.pl

Takiej trasy z Modlina dawno nie było. Ryanair zapowiada świetny wyspiarski kierunek

Foto: Fly3D / Modlin Airport
Wiosną Ryanair uruchomi bezpośrednie połączenie z Modlina na Lanzarote – informują „Diaro de Avisos” i znany branżowy serwis Aviation24.be. Wiąże się to z decyzją Ryanaira o ponownym otwarciu dwóch baz operacyjnych: w Teneryfie i właśnie na Lanzarote.

Połączenie z Modlina na Lanzarote pierwotnie miało wystartować w tegorocznym sezonie zimowym – linia wysłała nawet komunikat prasowy w tej sprawie, jednak ostatecznie połączenie nie wystartowało. Tym razem ma być inaczej, bo Ryanair ogłosił w środę ponowne uruchomienie baz operacyjnych na Teneryfie i Lanzarote, które zostały zamknięte na początku 2020 roku.

W sumie irlandzka linia zbazuje na obu lotniskach po 2 samoloty i uruchomi od wiosny przyszłego roku kilka nowych tras.

Jak czytamy w serwisie Aviation24.be, będą to połączenia z Teneryfy do Eindhoven, Bordeaux i Norymbergi, a także trasy z Kolonii, irlandzkiego Knock, Paryża-Beauvais oraz właśnie z Modlina na Lanzarote.

Połączenie z Modlina ma zostać uruchomione wiosną, choć trasy nie ma jeszcze w systemie rezerwacyjnym irlandzkiej linii. Gdy tylko pojawi się w systemie, niezwłocznie Was o tym poinformujemy.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »