Fly4free.pl

Egzotyka first minute: majówka na Reunionie za 3400 PLN. Loty z Warszawy + apartament na tydzień

3400 PLN
Foto: Willyam Bradberry / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Tęsknicie za prawdziwą egzotyką? Jeżeli lubicie planować swoje wyjazdy z wyprzedzeniem – ta oferta powinna wam się spodobać! Spędźcie przyszłoroczną majówkę pośród Oceanu Indyjskiego, by na własną rękę odkryć wspaniały Reunion.

Na wycieczkę wybierzecie się w terminie obejmującym przyszłoroczną majówkę, tj. 27(28) kwietnia – 5(6) maja. Czeka was podróż z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina, realizowana na pokładzie samolotu linii lotniczej Air France. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Paryżu.

Na Reunionie zatrzymajcie się w apartamencie Escal’run. Do waszej dyspozycji będą tam wszystkie udogodnienia niezbędne, by miło spędzić urlop oraz taras z widokiem.

Termin podróży: 27(28) kwietnia – 5(6) maja
Linia lotnicza: Air France
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za tygodniową wycieczkę na Reunion (loty + zakwaterowanie) zapłacicie 3400 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 5610 PLN/2 osoby

Warszawa – Reunion – Warszawa >>

Hotel 1191 PLN/2 osoby/pobyt

Escal’run to apartament, gdzie czeka na was prywatna łazienka, aneks kuchenny, sypialnia, taras oraz telewizor LCD i dostęp do bezpłatnego WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Reunion to dobry kierunek na pierwszą daleką wycieczkę: wyspa stanowi terytorium zamorskie Francji, co oznacza, że podróż tam będzie wyjątkowo łatwa. Nie potrzebujecie paszportu ani wizy, obowiązującą walutą jest euro, a korzystając z pakietu danych, nie powinniście zostać obciążeni dodatkowymi opłatami.

Reunion to przede wszystkim raj dla plażowiczów oraz relaksu nad wodą. Gdzie znajdziecie najlepsze warunki do morskiego wypoczynku? Zobaczcie niesamowity turkus wody w okolicach Plage de l’Ermitage, Plage de La Saline les Bains oraz Plage des Roches Noires.

Macie ochotę nieco pozwiedzać? W Saint Denis skierujcie się do ogrodu botanicznego „Jardin d’etat” wraz z muzeum przyrodniczym „Musee d’histoire naturel” – znajdziecie tam imponujące zbiory oraz wiele niezwykłych okazów roślin. Gdzie warto spróbować miejscowej kuchni? Rekomenduję świetnie ocenianą restaurację Chez Pepe Dofe.

Foto: Balate Dorin / Shutterstock
Foto: Balate Dorin / Shutterstock
Foto: beboy / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Ze względu na odległy termin podróży nie podajemy konkretnych obostrzeń obowiązujących na wyspie.
  • Przed podróżą sprawdźcie aktualne wymogi związane z COVID-19, pozwalające na wjazd na teren Reunionu.
  • Obywatele polscy nie muszą posiadać wizy, a nawet paszportu. Aby wjechać na terytorium wyspy Reunion, wystarczy dowód osobisty.
  • Walutą obowiązującą na wyspie jest euro.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa 10-dniowa kwarantanna, z której można się zwolnić, wykonując test po 7 dniach. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »