Phu Quoc

Last minute: relaks na wyspie Phu Quoc w 4* hotelu ze śniadaniami za 5510 PLN. Wylot z Warszawy

5510 PLN/osoba Wietnam z Warszawy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Chciałbyś odpocząć w słonecznym Wietnamie, ale nie masz ochoty brać na swoje barki roli organizatora? W takim razie skorzystaj z atrakcyjnej oferty biura podróży Rainbow i zrelaksuj się na wyspie Phu Quoc w 4* hotelu ze śniadaniami.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Na urlop do Wietnamu udasz się w terminie 15-22 stycznia z warszawskiego lotniska im. Chopina. W obie strony polecisz na pokładach samolotów Boeing 787 Dreamliner należących do Polskich Linii Lotniczych LOT. Do Azji zabrać ze sobą możesz bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz podręczny.

Na wyspie Phu Quoc zatrzymasz się w bardzo dobrym 4* hotelu Amarin Resort & SPA. Obiekt zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie pięknej plaży. Do twojej dyspozycji zostanie oddany kompleks basenów, strefa relaksu oraz taras słoneczny. Twój pokój wyposażony będzie w TV, balkon, klimatyzację i prywatną łazienkę.

Termin podróży: styczeń
Wylot z: Warszawy
Biuro podróży: Rainbow
Bagaż: rejestrowany i podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: śniadania
Ilość osób: 2

Foto: r.pl
Przydatne informacje
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 25.05.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Rozwiń więcej Zwiń
Sprawdź inne superokazje 🔥
Do Azji z klasą… BIZNES klasą 🤩💎 Wakacyjne loty do Seulu, Kuala Lumpur, Hongkongu, Tokio i na Phuket od 7180 PLN 💸😱
Tajlandia, Korea Południowa, Malezja, Hongkong i Japonia z Warszawy od 7180 PLN

Podróżuj do Azji po królewsku! Wakacyjne loty z klasie biznes

Tokio, Okinawa i Osaka w jednej podróży od 3356 PLN 🇯🇵🗾
Przygoda w Japonii z Krakowa 3356 PLN

Kraj Kwitnącej Wiśni w pigułce

🌏 Dookoła świata ✈️ Hiszpania, Mauritius, Indie, Japonia i Hawaje za 5227 PLN✨
Dookoła świata z Warszawy 5227 PLN

Jedna podróż, wiele wspomnień! Wyprawa dookoła globu

Odkryj Państwo Środka 😍 Zbiór lotów do Chin (z bagażem) od 2094 PLN 🇨🇳
Chiny z Budapesztu 2094 PLN

Odkryj mniej popularne części Państwa Środka

Faliraki (5 dni) w Evita Resort z Krakowa
OD 1829 PLN

Faliraki (5 dni) w Evita Resort z Krakowa

Reklama: okazja od naszego partnera
Lardos (5 dni) w Sun Beach Lindos z Krakowa
OD 1849 PLN

Lardos (5 dni) w Sun Beach Lindos z Krakowa

Reklama: okazja od naszego partnera
Złote Piaski (5 dni) w Apollo Spa Resort z Katowic
OD 1339 PLN

Złote Piaski (5 dni) w Apollo Spa Resort z Katowic

Reklama: okazja od naszego partnera
Lloret de Mar (5 dni) w BLUESEA Montevista Hawai z Gdańska
OD 889 PLN

Lloret de Mar (5 dni) w BLUESEA Montevista Hawai z Gdańska

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?