Fly4free.pl

Praca marzeń dla podróżnika! Można zarobić 500 tys. zł za… rejs dookoła świata

podróż dookoła świata
Foto: Anna Om / Shutterstock

Linie Royal Caribbean szukają zapalonego podróżnika, który będzie podróżował po całym świecie i szukał dla klientów luksusowych statków wycieczkowych ekscytujących atrakcji na brzegu. Stawka? 100 tys. GBP, czyli 489 tys. PLN.

Posada brzmi jak spełnienie marzeń: wybrany kandydat wsiądzie na jeden z luksusowych statków Royal Caribbean (firma pokrywa wszystkie koszty) i wyruszy z nią w rejs dookoła świata. Będzie miał jeden cel: na kolejnych postojach na lądzie szukać najbardziej niezwykłych atrakcji dla klientów firmy i dzielić się swoimi przeżyciami w social mediach.

To właściwie jeden z głównych warunków niezbędnych, by aplikować: trzeba mieć skończone 21 lat, ważny paszport, sporo wolnego czasu i biegle poruszać się po świecie Instagrama.

Wśród miejsc, gdzie szczęśliwiec będzie pracował, znajdują się m.in. lodowce na Alasce, norweskie Fiordy, japońska Osaka czy luksusowa prywatna wyspa należąca do Royal Caribbean na Karaibach.

Aby zgłosić się do pracy, trzeba opublikować swoje ulubione zdjęcie i film z podróży na Instagramie, Insta-Stories oraz IGTV, przy okazji używając tagów #ShoreExplorer i @RoyalCaribbeanUK.

Zwycięzca zostanie wyłoniony do 15 kwietnia. Zwycięzca będzie musiał odbyć kilka rejsów w okresie od maja do końca sierpnia 2019 roku, przy czym jeden rejs może trwać nieprzerwanie od 3 do 4 tygodni.

Zainteresowani?

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Niestety, regulamin mówi jasno :(This image upload competition (the "Promotion") is restricted to UK and Republic of Ireland residents aged 21 years or over.
paweltrawel, 5 lutego 2019, 8:44 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Hej fly4free. Orientujecie się gdzie można poza Waszą stroną szukać tego typu konkursów ? :)
Anna Rybińska, 6 września 2019, 16:55 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »