Fly4free.pl

Szlakiem Orlich Gniazd: Ranczo Czerwony Młyn w sercu jury za 180 PLN/pokój (wiele terminów od czerwca do sierpnia)

zamek na Jurze
Foto: gubernat / Shutterstock
od
180 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
05.06.2020 - 31.08.2020
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Szukacie miejsca, gdzie w ciszy i spokoju będziecie mogli zapomnieć o szarej codzienności? Zachęcam was do rezerwacji pobytu w zaciszu jurajskiego parku krajobrazowego. Czeka na was mnóstwo tras spacerowych i jedne z najokazalszych zamków na Szlaku Orlich Gniazd.

Aby miło spędzić czas w trakcie kilkudniowego wypoczynku, wcale nie trzeba jechać w góry lub nad morze. Ranczo Czerwony Młyn to kompleks wypoczynkowy położony w bogatej przyrodniczo jurajskiej dolinie. Ciche, położone z dala od wielkomiejskiego zgiełku miejsce, pozwoli wam porządnie wypocząć, a okoliczne atrakcje (o nich za chwilę) sprawią, że będziecie tu chcieli zostać jeden dzień dłużej.

Obiekt został doskonale oceniony przez dotychczasowych gości (8,9/10), a w 2018 roku otrzymał nagrodę „Booking Winner Awards„! Oto jak ocenia tegoroczny pobyt jeden z wczasowiczów:

„Było wspaniale! Lokalizacja jest wprost bajeczna. Cisza, spokój i bardzo sympatyczny klimat, wprost wspaniale. Ośrodek kameralny dosłownie w lesie, a widok z okna na wspaniałe jurajskie skałki, lasek, łąki. Jeśli ktoś chce, spędzisz czas w lekkim odosobnieniu, w spokoju na łonie przyrody to nie ma lepszego miejsca.
Genialna lokalizacja na spacery piesze, rowerowe i trochę dalsze samochodowe, wszędzie dobry dojazd. Wyposażenie bardzo komfortowe, estetyczne (bez popeliny i kiczu), po prostu dobrze człowiek się tam czuje, nie chce wyjeżdżać i planuje jak tylko tam wrócić! P.S właściciele bardzo sympatyczni, opiekuńczy. Chcą, aby wszyscy czuli się u nich jak u siebie, zawsze doradzą i pomogą! Jeszcze raz dziękujemy!”

Pobyty możecie rezerwować od czerwca do końca sierpnia. Wiele z dat, które wypisałem poniżej, zahaczają o weekend (pt-nd).

Co warto zwiedzić na jurze?

Oprócz relaksowania się w malowniczo położonym pensjonacie zachęcam także do aktywnego wypoczynku. Jura to miejsce stworzone do spacerów i trekkingu, który nie wymaga specjalnego przygotowania, ani kondycji fizycznej, przy czym warto wziąć ze sobą wygodne buty 😉 Przygotowane, turystyczne szlaki służą raczej rekreacji i podziwianiu malowniczych krajobrazów. Liczne szlaki piesze między innymi na Górę Zborów (rezerwat przyrody), najwyżej położoną w tej części jury z punktem widokowym pozwalającym zobaczyć panoramę z okolicznymi zamkami oraz Jaskinią Głęboką – jedyną oddaną do zwiedzania turystom.

Dobrze poczują się tutaj także amatorzy rowerowych wycieczek. Do dyspozycji czeka wiele kilometrów tras, biegnących malowniczym Szlakiem Orlich Gniazd.

W pobliżu miejsca, w którym się zatrzymacie leżą jedne z najokazalszych zamków warownych w jurze, np. w Bobolicach. W ostatnich latach został odbudowany przez obecnych właścicieli i mieści się w nim hotel, ale możliwe jest również zwiedzanie zabytkowych wnętrz. Kierując się nieco dalej na północ, czeka kolejna atrakcja; tym razem to zamek w Mirowie. Pomimo pozostawania przez wiele lat w ruinie robi spore wrażenie. Warto również odwiedzić zamek w Ogrodzieńcu, gdzie latem tereny Podzamcza słyną z widowiskowych pokazów rycerskich.

Foto: kayak.com
Foto: kayak.com
Foto: kayak.com
Przydatne informacje
  • Doba hotelowa trwa od 15:00 do 11:00.

  • Wi-Fi jest dostępne w całym obiekcie i jest bezpłatne.

  • Planujecie dotrzeć na miejsce własnym samochodem? Do waszej dyspozycji będzie bezpłatny, prywatny parking (nie jest konieczna rezerwacja).

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »