Fly4free.pl

Nowa pula biletów od 1 PLN od NeoBus! Malownicze Bieszczady czekają

1 PLN
Oferta nieaktualna
neo bus
Foto: Neobus
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Tęsknicie za biletami od 1 PLN? Łacie promocyjną pulę przejazdów od Neobusa. W najniższych cenach możecie podróżować do wielu miast na kilku trasach krajowych lub wybrać się w Bieszczady.

Pula biletów obowiązuje na podróże we wrześniu 2018 r. Kup bilet za 1 PLN w Neobus >>

Foto: Neobus.pl

Trasy, które obsługuje Neobus:

N1 i N2 Podkarpacie – Warszawa z częstotliwością do 10 kursów dziennie
N3 Podkarpacie – Wrocław z częstotliwością 5 kursów dziennie
N4 Podkarpacie – Łódź z częstotliwością 3 kursów dziennie

Siatka Neobusa na Podkarpaciu to Rzeszów, Krosno, Iwonicz Zdrój, Rymanów Zdrój, Brzozów, Sanok, Lesko, Solina, Polańczyk czy Ustrzyki Dolne i Ustrzyki Górne. Komfortowe autobusy dojeżdżają również do takich miast jak: Warszawa, Radom, Ostrowiec Świętokrzyski, Opatów, Nowa Dęba, Rzeszów, Kraków, Katowice, Wrocław, Mielec, Busko-Zdrój, Kielce, Łódź czy Piotrków Trybunalski.

Nowościąpołączenia do Ustrzyk Górnych m.in. z Wrocławia, Gliwic, Katowic, Krakowa, Kielc, Łodzi czy Warszawy. W ramach promocji na nowym połączeniu w Bieszczady od 15 lipca pasażerowie w ramach prezentu będą mogli otrzymać frisbee.

Przykładowe rezerwacje:

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »