Fly4free.pl

Przygoda w USA za 2508 PLN. Loty do Seattle, auto i plan podróży + propozycje noclegów na łonie natury. Wylot z Berlina

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2508 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Colin D. Young / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierz się na niesamowitą przygodę do Stanów Zjednoczonych. Odkryj stan Waszyngton na własną rękę i podziwiaj dziką naturę. Zobacz parki narodowe (Mount Rainier i Olympic) oraz malowniczo położone jeziora. Dodatkowo będziesz miał okazję zatrzymać się w ciekawych miejscach, takich jak luksusowy namiot czy kemping.

Do USA udasz się w terminie 18-25 września. Podróż rozpoczniesz i zakończysz na lotnisku w Berlinie, a do Seattle polecisz na pokładzie samolotu linii British Airways i American Airlines z przesiadkami w Londynie. Bez dodatkowych kosztów zabierzesz ze sobą bagaż podręczny. Zaraz po wylądowaniu w stanie Waszyngton wypożycz samochód, który ułatwi ci zwiedzanie okolicy.

Seattle – Park Narodowy Olympic – Park Narodowy Mount Rainier – jezioro Moses – Grand Coulee – Alpine Lakes Wilderness – Leaven Worth – Mount Baker – Park Narodowy Gór Kaskadowych – Seattle

Termin podróży: wrzesień
Linia lotnicza: British Airways i American Airlines
Bagaż: podręczny
SamochódToyota Yaris (lub auto zbliżonej klasy)

Za loty w dwie strony oraz wynajem auta zapłacisz tylko 2508 PLN za osobę, przy 2 podróżujących.

Podróż 3508 PLN/2 osoby

Berlin – Seattle – Berlin >>

Hotel od 436 PLN/noc/2 osoby

W pobliżu Parku Narodowego Olympic proponuję zakwaterowanie na kempingu Starlight Camp. Obiekt będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania okolicy.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Cascade Rose Alpaca Farm czekać na ciebie będzie komfortowo urządzony namiot. Dotychczasowi goście pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu, a do tego będziesz miał okazję spotkać tam alpaki.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Leavenworth Camping Resort czekać na ciebie będzie klimatyczny domek z basenem i ogrodem. Z obiektu rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 1508 PLN/pobyt

Zaraz po wylądowaniu w Seattle polecam wynająć samochód, który ułatwi ci przemierzanie stanu Waszyngton.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »