Przygoda w RPA za 2986 PLN. Kapsztad, Durban i Góry Smocze z Warszawy + auto

2986 PLN Kapsztad, Durban i Góry Smocze z Warszawy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Wybierz się na niezapomnianą wyprawę do Republiki Południowej Afryki! Odwiedź przepiękny Kapsztad, gdzie będziesz miał okazję podziwiać Górę Stołową i zobaczyć pingwiny. Do tego udaj się do Durbanu i odkryj malownicze Góry Smocze.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Twój wyjazd rozpocznie się 6 lutego na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Pierwszym etapem wycieczki jest lot do Kapsztadu na pokładzie samolotów linii lotniczej Turkish Airlines z bezpieczną przesiadką w Stambule. w terminie 12-16 lutego wybierzesz się do Durbanu, korzystając z usług linii lotniczej Fly Safair. Do Polski wrócisz 16 lutego. Bez dodatkowych opłat zabierzesz ze sobą mały bagaż podręczny.

Zaraz po przylocie do Durbanu proponuję ci wynajęcie samochodu. Dzięki niemu z łatwością dotrzesz w Góry Smocze i odkryjesz okolice na własną rękę.

Termin podróży: luty
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Turkish Airlines i Fly Safair
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Warszawa – Kapsztad 6 lutego
Kapsztad – Durban 12 lutego
Durban – Kapsztad 16 lutego
Kapsztad – Warszawa 16 lutego

Hotel od 190 PLN/noc/2 osoby

W Kapsztadzie rekomenduję 4* hotel The Grey. Na miejscu znajdziesz komfortowo urządzony pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi. Do twojej dyspozycji zostanie oddany również basen zewnętrzny.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Durbanie rekomenduję 4* hotel The Blue Waters. Dotychczasowi goście pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. W cenę zakwaterowania wliczono codzienne śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Górach Smoczych polecam 3* hotel Premier Resort Sani Pass. Będzie to świetna baza wypadowa do zwiedzania okolicy.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 479 PLN/pobyt

Na lotnisku w Durbanie polecam ci wynająć samochód, który ułatwi zwiedzanie okolicy. W ten sposób z łatwością dostaniesz się w Góry Smocze.

Przydatne informacje
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 12.07.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Teneryfa + Agadir = wyjazd pełen słońca dla każdego za 538 PLN 🌤️👙🏖️ ✅
Kanary i Maroko z Katowic 538 PLN

Odpocznij na Kanarach i naucz się surfować w Maroku!

❗WARTO❗ Loty na rajski Reunion za 2911 PLN 🏝️🤯 W bonusie zwiedzanie Paryża 😎
Reunion i Paryż z Warszawy 2911 PLN

Okazja! Loty na tropikalną wyspę w genialnej cenie

Luksusowe wakacje na Wyspach Zielonego Przylądka 🌊☀️🏖️ 7 nocy w 5* hotelu Riu Funana z all inclusive za 4599 PLN 🍸🍽️
Wyspy Zielonego Przylądka z Warszawy 4599 PLN

Wakacje na Wyspach Zielonego Przylądka: 7 nocy w 5* hotelu Riu Funana

Wakacje w Marrakeszu z klimatem kasby 🕌✈️ 4* hotel La Maison Des Oliviers za 2779 PLN
Maroko z Krakowa 2779 PLN

Wakacje w Marrakeszu z klimatem kasby: 4* hotel La Maison Des Oliviers

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?