Fly4free.pl

Przygoda w RPA: loty do Johannesburga z 3 miast od 2021 PLN + pociąg do Kapsztadu od 182 PLN (w obie strony)

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
od 2021 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ava Peattie / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Idealna okazja dla miłośników podróżowania poza utartym szlakiem. Wybierz się do Johannesburga, który będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania parków narodowych (np. Krugera), a następnie pojedź pociągiem do Kapsztadu. Po drodze będziesz podziwiać malownicze krajobrazy i ciekawe miejsca.

Do Johannesburga udasz się z Rygi, Wiednia lub Warszawy w okresie pomiędzy styczniem a lutym. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii lotniczych Lufthansa, Etihad Airways lub Air France z przesiadkami na lotnisku we Frankfurcie, Abu Zabi bądź Paryżu. W cenie biletu zabrać ze sobą możesz bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Do stolicy Łotwy i Austrii z łatwością dostaniesz się autobusem (z Krakowa, Katowic, Wrocławia, Warszawy i Gdańska) lub samolotem (z Warszawy i Gdańska).

W trakcie twojego pobytu w RPA polecam wybrać się na wycieczkę pociągiem do Kapsztadu. Wyjazdy dostępne są 10, 17 i 24 stycznia, a powroty do największego miasta kraju odbywają się 14, 21 i 28 stycznia. Bilet w jedną stronę kosztuje około 91 PLN (miejsce siedzące) lub około 146 PLN (miejsce z opcją leżącą). Więcej o połączeniu Shosholoza dowiesz się tutaj.

Termin podróży: styczeń-luty
Linie lotnicze: Lufthansa / Etihad Airways / Air France
Bagaż: podręczny i przedmiot osobisty

Informacją o otwarciu połączenia na trasie Johannesburg-Kapsztad podzielił się z nami użytkownik forum: Zeus. Dziękujemy!

Hotel od 125 PLN/2 osoby/noc

W Johannesburgu polecam 4* hotel Faircity Mapungubwe. Na miejscu znajdziesz komfortowo urządzony pokój z prywatną łazienką.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Kapsztadzie rekomenduję 4* hotel Lagoon Beach. To bardzo dobrze oceniany obiekt, z którego rozpościerają się malownicze widoki. Na miejscu znajdziesz strefę spa i komfortowo urządzony pokój.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje: RPA
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty1877 PLN
  • Liczba ofert126
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu1 g. później
  • Walutarand (ZAR)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w RPA
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »