Przygoda w Japonii: Tokio, Okinawa, Ishigaki i Osaka w jednej podróży za 2998 PLN. Wylot z Warszawy

2998 PLN Tokio, Okinawa, Ishigaki i Osaka z Warszawy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i odkryj Kraj Kwitnącej Wiśni w dobrej cenie. Tym razem odwiedzisz ciekawe Tokio, zobaczysz wyspy (Okinawę i Ishigaki) oraz poznasz Osakę.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Twój wyjazd rozpocznie się 30 stycznia na lotnisku w Warszawie, kiedy to polecisz do Tokio. 3 lutego udasz się na Okinawę. 7 lutego wybierzesz się na Ishigaki. Następnie polecisz do Osaki (10 lutego). Do stolicy Japonii wrócisz 12 lutego, a do Polski dzień później. Podróżować będziesz na pokładach samolotów Air France, Jetstar, ANA i Peach z wliczonym bagażem podręcznym.

Termin podróży: styczeń-luty
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Air France, Jetstar, ANA i Peach
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Warszawa – Tokio 30 stycznia
Tokio – Okinawa 3 lutego
Okinawa – Ishigaki 7 lutego
Ishigaki – Osaka 10 lutego
Osaka – Tokio 12 lutego
Tokio – Warszawa 13 lutego

Hotel od 163 PLN/noc/2 osoby

W Tokio proponuję 3* hotel Livemax Kayabacho. Obiekt mieści się w pobliżu centrum miasta.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Na Okinawie rekomenduję 4* hotel Grand Mer Resort. Na miejscu znajdziesz basen i strefę relaksu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Na Ishigaki dobrym wyborem będzie 3* hotel The Breakfast Porto. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Osace rekomenduję 4* hotel Rihga Place Higobashi. W cenę zakwaterowania wliczono codzienne śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 27.07.2026 przez Wakacje.pl
Lubisz nasze okazje?
Dodaj Fly4free.pl jako preferowane źródło w Google, a nasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikach wyszukiwania. Możesz to w każdej chwili zmienić.
Dodaj jako źródło w Google
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
13 dni w Tajlandii za 3539 PLN 🌤️👙👣 Loty Etihad z Warszawy i noclegi w Krabi 🤭
Krabi z Warszawy 3539 PLN

13 dni w Tajlandii za 3539 PLN 🌤️👙👣 Loty Etihad z Warszawy i noclegi w Krabi 🤭

MEGA❗Loty w sezonie do Bangkoku od 1340 PLN 😮😎 Wylot ze Sztokholmu
Tajlandia z EU 1340 PLN

MEGA❗Loty w sezonie do Bangkoku od 1340 PLN 😮😎 Wylot ze Sztokholmu

Tajlandia w sezonie za 3690 PLN ☀️🌴 Loty z dużym bagażem + ⭐⭐⭐ hotel z basenem na 16 dni 💦😎
Tajlandia z Warszawy 3690 PLN

Tajlandia w sezonie za 3690 PLN ☀️🌴 Loty z dużym bagażem + ⭐⭐⭐ hotel z basenem na 16 dni 💦😎

Warto 🔥 Tanie bilety do Tajlandii od 2153 PLN 🏝️🇹🇭 Loty dobrą linią i w sezonie ☀️
Tajlandia z Pragi od 2153 PLN

Warto 🔥 Tanie bilety do Tajlandii od 2153 PLN 🏝️🇹🇭 Loty dobrą linią i w sezonie ☀️

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?