Fly4free.pl

Przygoda w Afryce: RPA, Namibia i Zimbabwe (z dużym bagażem) z Warszawy za 3390 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
3390 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Smelov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Odkryj południe Afryki na własną rękę. Zobacz jedno z najpiękniej położonych miast na świecie, odwiedź miejsce, w którym pustynia łączy się z oceanem oraz podziwiaj niesamowite Wodospady Wiktorii.

Do Afryki udasz się w terminie 20 stycznia – 12 lutego z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina linią Ethiopian Airlines, ze stopem technicznym w Atenach i Gaborone (bez wysiadania z samolotu) oraz przesiadką w Addis Abebie. Następnie skorzystaj z oferty lokalnego przewoźnika Airlink i zaplanuj loty na trasie Kapsztad – Windhuk oraz Windhuk – Wodospady Wiktorii. W cenę biletów wliczony został bagaż podręczny i rejestrowany.

Termin podróży: styczeń-luty
Linia lotnicza: Ethiopian Airlines/Airlink
Bagaż: podręczny do 8 kg+ rejestrowany 2 x do 23 kg (Ethiopian Airlines) i 20 kg w Airlink
Plan podróży:
Warszawa – Kapsztad 20 stycznia
Kapsztad – Windhuk 29 stycznia
Windhuk – Wodospady Wiktorii 5 lutego
Wodospady Wiktorii – Warszawa 12 lutego

Hotel od 231 PLN/noc/pokój

W Kapsztadzie zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym 4* Grande Kloof Boutique Hotel. Na miejscu skorzystasz z basenu zewnętrznego.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Namibii rekomenduję 4* hotel Mercure. To bardzo dobrze oceniany obiekt, który będzie dobrą bazą wypadową do zwiedzania okolicy.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Zimbabwe polecam zakwaterowanie w 3* Livingstone Lodge. Znajdziesz nim basen, bar oraz komfortowe pokoje wyposażone w bezpłatne WiFi i klimatyzację. W cenę wliczone są śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »