Fly4free.pl

Chętni na przeprowadzkę do przepięknego włoskiego miasteczka poszukiwani. Airbnb opłaca rok pobytu

Foto: Airbnb
Airbnb poszukuje osoby, która jest gotowa przenieść się na rok do Włoch i wcielić w rolę gospodarza pięknego 3-piętrowego domu. I to jednego z tych, które zostały sprzedane za 1 EUR, a potem odrestaurowane!

Chcielibyście pomieszkać albo popracować w nieco innym miejscu niż teraz? Przepiękna włoska miejscowość Sambuca czeka właśnie na Ciebie! – tak powinna brzmieć reklama ogłoszenia, które opublikowało Airbnb.

Platforma szuka chętnego do zaopiekowania się 3-pietrowym domem przez jeden rok – od 30 czerwca 2022 r. Jako gospodarz będzie też przyjmował gości, którzy zarezerwują tutaj nocleg za pośrednictwem Airbnb. W zamian, przez cały ten czas będzie mógł tu mieszkać za darmo. I oczywiście zachowa wszystko, co uda się zarobić na krótkoterminowym wynajmie.

Jedyne warunki to znajomość języka angielskiego (włoski będzie dodatkowym atutem) i ukończone 18 lat. Wybrana osoba też zgodzić się na wynajmowanie jednego pokoju przynajmniej przez 9 miesięcy pobytu.

Co ważne, wybrany kandydat nie musi przeprowadzać się sam. Może zabrać ze sobą rodzinę, chłopaka, dziewczynę, przyjaciół lub kogo tylko zapragnie. Mogą to być jednak maksymalnie 2 osoby dorosłe i 2 dzieci.

Sambuca to jedna z tych miejscowości, które w ostatnich latach dołączyły do programu domów za 1 EUR. Zrujnowane nieruchomości były sprzedawane za bezcen, żeby ściągnąć tu nowych, młodych mieszkańców, którzy ożywią wymierajcą okolicę. Choć remont i jego koszty był na ich głowie, chętnych nie brakowało.

Jeden z tych odrestaurowanych domów to właśnie ten, który teraz oferuje Airbnb.

Piękno tej kampanii polega na tym, że daje ona szansę nie tylko opuszczonemu zabytkowemu domowi w sercu naszego miasta, ale także osobie, która się do niego wprowadza. Postrzegamy to jako designerską metamorfozę domu i gospodarza. Szukamy kogoś, kto chce mieszkać z lokalną ludnością i uczestniczyć we wszystkich ważnych momentach społeczności, od zbiorów winogron po zbieranie oliwek i nie możemy się doczekać, aby powitać każdego, kto zostanie wybrany! – powiedział Leonardo Ciaccio, burmistrz Sambuca di Sicilia.

Cała oferta wraz ze szczegółami i wnioskiem jest dostępna na stronie Airbnb.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Super oferta, szkoda tylko ze nie dla Polaków :/ Polecam doczytać warunki zanim zacznie się wypełniać formularz…Max 1 Application per person. Must be 18+ and resident in one of the following countries/regions: Argentina, Austria, Australia, Belgium, Canada (excluding the Province of Quebec), Chile, mainland China, Denmark, France, Germany, Hong Kong, Ireland, India, Italy, Japan, Malaysia, Mexico, Netherlands, New Zealand, Norway, Philippines, Portugal, Singapore, South Africa, South Korea, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, Thailand, UK, or US. Selection Terms and Privacy Policy. Please note eligibility requirements, applicable law and jurisdiction.
Pralinkakarolinka, 18 stycznia 2022, 21:23 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »