Fly4free.pl

Przeloty do Senegalu. Bilety do Dakaru z Berlina od 958 PLN

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Dereje, shutterstock.com
Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się do miasta leżącego nad Oceanem Atlantyckim. Za promocyjne bilety do Dakaru zza naszej zachodniej granicy zapłacicie od 958 PLN. Dostępne terminy znajdziecie poniżej w tekście.

Senegal to kraj bardzo różnorodny – Dakar będzie tylko wstępem do Waszej podróży po Czarnym Lądzie. Warto wybrać się do dawnej stolicy kraju, niegdyś zwanego „perłą Afryki Zachodniej” – Saint Louis. Choć miasto lata świetności ma już za sobą, to wciąż zachwyca kolonialną architekturą oraz portem, w którym znajdziecie wielobarwne pirogi. Będąc w Senegalu nie możecie pominąć Lac Rose – słonowodnego jeziora, które mieni się wieloma odcieniami koloru różowego. Oczywiście wszędzie spotkacie majestatyczne baobaby, które dają odrobinę cienia chroniąc przed parzącymi promieniami słońca. Jeśli to za mało, to proponuję wybrać się do południowej części kraju, jakże odmiennej od północy – dotrzecie tam korzystając np. z promowego połączenia Dakar – Ziguinchor.

LOTY

Dostępne terminy w kwietniu, maju, czerwcu i sierpniu:

Przykładowa rezerwacja przelotu dwóch osób:

Przykładowa rezerwacja przelotu dwóch osób:

W podróż do Afryki wybierzecie się korzystając z oferty linii TAP Portugal, w obydwie strony czekają Was przesiadki w Lizbonie. Zależnie od wybranego terminu będzie to krótka lub całonocna przerwa w podróży. W cenie biletu zawarty jest bagaż podręczny.

NOCLEGI

W mieście proponuję Wam zakwaterowanie w Ô Panoramic. Obiekt zlokalizowany jest w odległości 2.7 km od African Renaissance Monument oraz 4.8 km od Dakar Grand Mosque. Każdy z pokoi wyposażony jest w TV z kanałami satelitarnymi oraz prywatną łazienkę, w której znajdziecie darmowy zestaw kosmetyków, a bezpłatny bezprzewodowy internet dostępny jest w całym obiekcie.

Przykładowa rezerwacja pobytu dwóch osób w terminie 6 – 11 czerwca:

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »