Fly4free.pl

Przeloty do Brazylii z Pragi od 1955 PLN

1955 PLN
iguazu falls
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: R.M. Nunes / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się w podróż do Ameryki Południowej, korzystając z okazyjnych cen, które udostępnił na kilku kierunkach przewoźnik KLM/Air France. W poszukiwaniu odpowiedniego terminu skorzystajcie z dołączonych kalendarzy.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 35 x 25 cm (max. 10 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 30 x 15 cm.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej KLM.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Air France.

W Belo Horizonte proponuję Wam zakwaterowanie w 4* Dayrell Hotel & Centro de Convenções. Obiekt położony jest w centralnej części miasta i wyróżnia się dogodną lokalizacją. Hotelowy taras wyposażony jest w basen, saunę i centrum fitness, a z baru można podziwiać zapierający dech w piersiach widok na Serra do Cural. W całym obiekcie można bezpłatnie korzystać z WiFi. Pokoje są wygodne i przestronne i wyposażone w klimatyzację, minibar, sejf, biurko i telewizję kablową. Do ceny wliczone są śniadania.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »