Przedłużony weekend w Porto za 421 PLN. Loty z Krakowa i 3 noclegi
Porto – miasto położone na wzgórzach, nad Oceanem Atlantyckim, gdzie budynki przykuwają uwagę mieniącą się czerwienią dachówek. Zagubcie się na uliczkach starówki, wpisanej na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, a wieczór spędźcie nad rzeką Duoro, delektując się kieliszkiem najlepszego Porto.

Foto: ESB Professional, Shutterstock
Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.
Podsumowanie kosztów wycieczki:
- Loty do Porto z Krakowa (4 – 7 maja) za 424 PLN/2 osoby (212 PLN/osoba)
- Noclegi w Residencia Vale Formoso (4 – 7 maja) za 418 PLN/2 osoby (209 PLN/osoba)
SUMA: 842 PLN/2 osoby (421 PLN/osoba)
Przykładowa rezerwacja przelotu dwóch osób:
Do Porto lecicie z bagażem podręcznym o wymiarach nieprzekraczających 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jednym małym bagażem, np. torebką lub torbą na laptopa, nieprzekraczającym wymiarów 35 x 20 x 20 cm. W przypadku niewykupienia pierwszeństwa wejścia na pokład lub taryfy Plus/Flexi Plus nadal możesz zabrać ze sobą 2 sztuki bagażu, ale bagaż podręczny do 10 kg zostanie oznaczony przy bramce do wejścia na pokład i umieszczony w luku bez dodatkowych kosztów. Mniejszy bagaż możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu.
O promocyjnych lotach do Portugalii poinformował nas czytelnik Kashpir, dziękujemy.
W Porto wybrałem dla Was ofertę pobytu w Residencia Vale Formoso. Ten rodzinny pensjonat zajmuje 2 zabytkowe budynki i znajduje się 10 minut jazdy autobusem od centrum Porto. Od stacji metra Marquês dzieli go odległość 1 km. Pokoje w pensjonacie Residencia Vale Formoso są prosto urządzone i klimatyzowane. Każdy z nich dysponuje łazienką i wyposażony jest w telewizor z dostępem do kanałów kablowych.




Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?