Fly4free.pl

Przedłużony weekend w Pizie za 400 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami na 3 noce

Oferta wyprzedana
Piza panorama
Foto: Thoom, Shutterstock.com
Wybierzcie się na kilka dni do Włoch. Proponuję termin z weekendem, dzięki temu zaoszczędzicie urlop. Za loty w dwie strony oraz 3 noce w dobrze ocenianym hotelu ze śniadaniami zapłacicie 4 "stówki".

Krzywa Wieża w Pizie znana jest na całym świecie, to niewątpliwie pierwszy punkt zwiedzania każdego kto dotrze do miasta. Nie ma nikogo, kto nie zrobiłby sobie z nią „selfie”. Oprócz wieży, miasto oferuje wiele innych ciekawych rzeczy do zobaczenia. Do głównych atrakcji miasta można zaliczyć również Plac – Piazza del Duomo, zwany też Piazza dei Miracoli (Plac Cudów), wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Z centrum Pizy niespełna dziesięć kilometrów dzieli nas od mającego swój urok wybrzeża Toskanii, a dokładnie Morza Liguryjskiego.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 799 PLN/2 osoby (399,50 PLN/osoba)

LOTY

Przykładowa rezerwacja dla dwóch osób:
rezerwacja lotów z warszawy do pizy

W podróż udacie się z bagażem podręcznym o wymiarach nieprzekraczających 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jednym małym bagażem, np. torebką lub torbą na laptopa, nieprzekraczającym wymiarów 35 x 20 x 20 cm. W przypadku niewykupienia pierwszeństwa wejścia na pokład lub taryfy Plus/Flexi Plus nadal możesz zabrać ze sobą 2 sztuki bagażu, ale bagaż podręczny do 10 kg zostanie oznaczony przy bramce do wejścia na pokład i umieszczony w luku bez dodatkowych kosztów. Mniejszy bagaż możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu.

Najtańsze parkingi w Modlinie >>

NOCLEGI

Obiekt Casa Betania oferuje klimatyzowane pokoje z łazienką i widokiem na cichy ogród. W każdym z nich znajduje się telewizor. Codziennie rano w obiekcie serwowane jest śniadanie wliczone w cenę zakwaterowania. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking. Obiekt posiada dobre opinie wystawione przez dotychczasowych gości.

By uzyskać podaną cenę hotelu, należy podczas rezerwacji wybrać pośrednika hotels.com oraz podać kod zniżkowy AFGENPL318.

Przykładowa rezerwacja:

casa betania piza

AUTO

Wynajmijcie samochód i zyskajcie niezależność podczas zwiedzania Toskanii.

wynajem auta piza

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »