Fly4free.pl

Przedłużony weekend w Nicei za 623 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
623 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Malcangi Valentina / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W trakcie kalendarzowej zimy polecam ci wycieczkę na słynne Lazurowe Wybrzeże. Na miejscu możesz spodziewać się słonecznej pogody i malowniczych widoków.

Do Nicei podróżować będziesz ze stołecznego lotniska, w terminie 10-13 lutego (sobota – wtorek). W obie strony polecisz na pokładzie samolotu linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla członków Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.

Na miejscu zatrzymasz się w bardzo dobrze ocenianym przez dotychczasowych gości 4* hotelu Sonder at Yelo Jean Médecin, który znajduje się nieopodal dworca kolejowego. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Jean Medicin) dojedziesz tramwajem linii L2 za 1.5 EUR.

Termin podróży: styczeń
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty oraz noclegi zapłacisz 623 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 400 PLN/2 osoby

Warszawa – Nicea – Warszawa >>

Hotel 845 PLN/2 osoby/3 noce

W Nicei proponuję ci rozważyć noclegi w 4* hotelu Sonder at Yelo Jean Médecin. Każdy pokój został wyposażony w klimatyzację oraz telewizor LCD. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 274 PLN/pobyt

Najlepszym sposobem na zwiedzanie Lazurowego Wybrzeża jest wynajęcie samochodu. Polecam to zrobić już na lotnisku w Nicei.

Przydatne informacje: Nicea
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty357 PLN
  • Liczba ofert216
  • Wjazd na dowódtak
  • Różnica czasubrak
  • Walutaeuro (EUR)
  • EKUZ akceptowanytak
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Nicei
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »