Fly4free.pl

Przedłużony weekend w Maladze za 432 PLN. Loty z Krakowa + 3 noclegi

432 PLN
Oferta wyprzedana
malaga widok na miasto
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: S-F / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się na początku wiosny do położonej w Andaluzji Malagi. Za przeloty w terminie z weekendem oraz zakwaterowanie w apartamencie zapłacicie 432 PLN.

Znajdująca się w Andaluzji, na południu Półwyspu Iberyjskiego Malaga jest dobrym miejscem zarówno na odpoczynek, jak i aktywne zwiedzanie – pod koniec marca będziecie mogli liczyć na temperatury rzędu 18 – 20 stopni Celsjusza. Powinniście zobaczyć synną plażę Malagueta, panoramę miasta z widokiem na port i arenę Plaza de toros de La Malagueta z punktu widokowego Castillo de Gibralfaro, a także ruiny rzymskiego teatru. Z lotniska do centrum miasta łatwo dostaniecie się pociągiem. Kursuje on co ok. 30 minut, a cena biletu oscyluje w granicach 9 PLN.

Podsumowanie oferty

432 PLN / osoba (863 PLN / 2 osoby)
Loty z Krakowa do Malagi (23-26 marca) za 340 PLN / 2 osoby (170 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w David Studio Apartment za 523 PLN / 2 osoby / 3 noce (262 PLN / osoba)
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Ryanair.

W Maladze proponuję Wam zakwaterowanie w David Studio Apartment. Położony jest on w centrum miasta, kilometr od fortyfikacji Alcazaba. Wszystkie klimatyzowane apartamenty wyposażone są w kuchnię, część wypoczynkową oraz łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów i zestawem bezpłatnych kosmetyków.

Jeśli chcecie wypożyczyć samochód, to najlepiej zróbcie to tuż po przylocie do Malagi. Wraz z ubezpieczeniem Icarhireinsurance nie będziecie musieli martwić się o niego w trakcie wynajmu.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »