Fly4free.pl

Przedłużony weekend w Nicei z Warszawy za 339 PLN (loty + hotel)

nicea lazurowe wybrzeże
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: LiliGraphie, Shutterstock
Polecam wybrać się na 3-dniowy city break na Lazurowe Wybrzeże. Za loty w terminie piątek – poniedziałek do Nicei oraz noclegi zapłacicie 339 PLN.

Riwiera Francuska, której sercem i jednym z najwspanialszych miejsc jest Nicea, to jeden z najchętniej odwiedzanych rejonów na świecie. Malownicze plaże, od szerokich gdzie każdy znajdzie miejsce dla siebie po malutkie wciśnięte w urwiska, ze szmaragdową wodą są uwielbiane przez odwiedzających ten region turystów. Teraz i Wy, korzystając z niedrogich przelotów Wizz Airem, spędzić możecie swój urlop w tym zjawiskowym regionie.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 677 PLN/2 osoby (339 PLN/osoba)

LOTY

Przykładowa rezerwacja przelotu dwóch osób:

Na południe Francji w najniższej cenie podróżuje para osób z których przynajmniej jedna posiadać musi wykupione Wizz Discount Club. Bez dodatkowych opłat zabrać ze sobą możecie bagaż podręczny o wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg.

NOCLEGI

W Nicei polecam Wam zakwaterowanie w Evelia Hotels za 421 PLN/2 osoby/3 noce.

Obiekt ten położony jest w centrum Nicei, oferuje pokoje z telewizorem oraz bezpłatnym WiFi. Krótki spacer dzieli go od dworca kolejowego w Nicei, a po przejściu około 750 metrów znajdziecie się na ulicy handlowej Jean Médecin. W łazience znajduje się prysznic, toaleta i bezpłatny zestaw kosmetyków.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »