Fly4free.pl

Wielka Promocja w PLL LOT: loty po Europie oraz na Bliski Wschód, do Azji i Ameryki Północnej

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: PLL LOT
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jak dobrze rozpocząć Nowy Rok? Od zaplanowania kolejnego wyjazdu! Skorzystaj z niepowtarzalnych ofert na podróże z PLL LOT po Europie oraz na Bliski Wschód, a także do odległych zakątków Azji i Ameryki Północnej.

Na wycieczkę polecisz w okresie pomiędzy 1 lutego – 31 maja (w zależności od połączenia). Na każdej trasie podróżować będziesz na pokładzie samolotu PLL LOT z wliczonym bagażem podręcznym. Możesz wybrać się na wyjazd po Europie oraz na Bliski Wschód, do Azji i Ameryki Północnej.

PLL LOT realizują loty z Warszawy, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Olsztyna, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Radomia, Wrocławia i Zielonej Góry.

Oprócz kierunków europejskich, znajdziesz także połączenia do Azji i Ameryki Północnej, realizowane na pokładzie nowoczesnego Dreamlinera.

Szczegóły dostępne są na stronie lot.com >>

Czas trwania: 10-17 stycznia
Termin podróży: 1 lutego – 31 maja (w zależności od połączenia)
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Przejdź na stronę PLL LOT >> i kup bilety w promocyjnej cenie!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »