Fly4free.pl

3-dniowa promocja w PLL LOT: Europa od 370 PLN, Egipt i Dubaj od 820 PLN (z Warszawy)

370 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: diy13 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Miła niespodzianka od naszego narodowego przewoźnika! Tym razem czas na nieco dłuższą akcję, w trakcie której oczywiście możesz polować na podróże w atrakcyjnych cenach.

W najbliższych dniach (do 23:59 2 listopada) masz szansę rezerwować bilety w obniżonych cenach na wybranych trasach oferowanych przez PLL LOT.

Wszystkie poniższe propozycje to bezpośrednie loty z Warszawy. Najtańsze dostępne są już za 370 PLN, a w kalendarzu znajdziesz nawet takie perełki, jak sylwestrowe terminy.

Termin podróży: listopad 2023 – kwiecień 2024
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny

Hotel od 195 PLN/pokój

Wybierasz się do Wiecznego Miasta? Postaw na noclegi w bardzo dobrze ocenianym hotelu Everest Inn Rome. Będzie to świetna baza wypadowa do pieszych wycieczek po okolicy.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Marzy ci się zakwaterowanie z niezapomnianym widokiem? W Egipcie zatrzymaj się w świetnym 4* hotelu z widokiem na piramidy!

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Dubaj to świetne miejsce, by nieco zaszaleć. Zarezerwuj tam pobyt we wspaniałym 5* hotelu Sheraton Dubai Creek Hotel & Towers.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »