Fly4free.pl

Promocja w Neobus! Nowa pula biletów na przejazdy za 1 PLN w jedną stronę!

1 PLN
autokary Neobus
Foto: facebook.com/NeobusPolska
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Tanie przejazdy po Polsce od Neobusa! W okazyjnych cenach podróżować możecie już od 1 PLN w jedną stronę (+ 1 PLN opłaty za rezerwację). To dobry moment dla tych, którzy nie zdążyli zarezerwować biletów

Planujecie wiosenne wojaże po Polsce? Zachęcam do skorzystania z najnowszej promocji Neobus! W siatce połączeń przewoźnika znajdziecie mnóstwo ciekawych kierunków, obejmujących takie polskie miasta jak: Rzeszów, Krosno, Iwonicz Zdrój, Rymanów Zdrój, Sanok, Lesko, Solina, Polańczyk czy Ustrzyki Dolne.

Neobus codziennie dociera również do Warszawy, Radomia, Ostrowca Świętokrzyskiego, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Mielca, Kielc czy Łodzi.

Zarezerwujcie bilety za 1 PLN >>

Szczegóły promocji:

Bilety w promocyjnych cenach możecie zarezerwować na wszystkie kursy z siatki przewoźnika, w okresie od 1 kwietnia do 31 maja.

Przykładowa rezerwacja:

Przydatne informacje
  • Na przejazdy obowiązują dodatkowe zniżki dla uczniów szkół i studentów. Dla dzieci do lat 6 naliczany jest upust, który wynosi aż 50% ceny biletu.

  • Pojawił się problem i musicie zrezygnować z podróży? Nie ma problemu! Bilety możecie zwrócić.

  • Liczba biletów w danej promocji jest ograniczona!

  • Wynajmijcie XOXO WiFi, aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »