Fly4free.pl

NEOBUS: promocja na bilety m.in. w Bieszczady od 1 PLN!

1 PLN
autokar Neobus
Foto: www.facebook.com/NeobusPolska
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Dla planujących październikowe podróże w kraju znany autokarowy przewoźnik NEOBUS przygotował pulę tanich biletów od 1 PLN (+1 PLN opłaty za rezerwację). Można wybrać się np. w Bieszczady lub do Kołobrzegu.

NEOBUS oferuje przejazdy komfortowymi autokarami (również piętrowymi), wyposażonymi w wygodne fotele, gniazdka z prądem, toaletę, klimatyzację oraz darmowe WiFi.

Zarezerwujcie bilety na podróż w październiku za 1 PLN >>

Oto lista przykładowych kierunków, na których możecie podróżować autokarami Neobusa: Ustrzyki Górne i Dolne, Polańczyk, Cisna, Baligród, Wetlina, Solina, Lesko, Sanok, Rymanów-Zdrój, Iwonicz-Zdrój, Krosno, Rzeszów, Busko-Zdrój, Tarnobrzeg, Łoniów, Nowa Dęba, Kolbuszowa, TarnówKielce, Łódź, Piotrków Trybunalski, KołobrzegKraków, Katowice, Gliwice, Wrocław, Ostrowiec Świętokrzyski, Opatów, Radom, Medyka, Przemyśl czy Warszawa.

Foto: Neobus.pl

Szczegóły wakacyjnej promocji:

Pula biletów obejmuje podróże od 1 do 20 października br. Promocyjne ceny dotyczą wszystkich kursów z siatki przewoźnika. Rozkłady jazdy NEOBUS dostępne są tutaj >>

Przydatne informacje
  • Na przejazdy obowiązują dodatkowe zniżki dla uczniów szkół i studentów. Dla dzieci do lat 6 naliczany jest upust, który wynosi 50% ceny biletu.

  • Pojawił się problem i musicie zrezygnować z podróży? Nie ma problemu! Bilety (oprócz zakupionych w promocji) możecie zwrócić.

  • Liczba biletów w danej promocji jest ograniczona!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »