Fly4free.pl

Promocja od Neobus: bilety od 1 PLN w czerwcu na podróże w Bieszczady

1 PLN
Foto: Neobus.pl
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wracają tanie podróże autokarowe od 1 PLN w jedną stronę (+ 1 PLN opłaty za rezerwację)! Neobus odmraża coraz więcej połączeń, nadarza się więc dobra okazja, aby wreszcie wybrać się w… Bieszczady.

Zachęcamy do skorzystania z najnowszej promocji, którą przygotował przewoźnik Neobus. Komfortowymi autokarami wyposażonymi w gniazdka z prądem, toaletę, klimatyzację i wygodne fotele możecie podróżować do wielu miast – na liście kierunków jest m.in. Rzeszów, Krosno, Iwonicz-Zdrój, Rymanów-Zdrój, Sanok, Lesko, Solina, WetlinaPolańczyk, Baligród, Cisna czy Ustrzyki Górne i Dolne.

Pięcioma kursami dziennie możecie dojechać do granicy w Medyce. Natomiast od 15 czerwca br., ponownie otwierają się sanatoriaRymanowie-Zdroju, Iwoniczu-Zdroju, Polańczyku czy Busku-Zdroju.

Zarezerwujcie bilety za 1 PLN >>

Regularne połączenia odbywają się na kilku liniach, autokary kursują z wielu miast, m.in. z Warszawy, Wrocławia, Łodzi, Krakowa, Katowic, Kielc, Ostrowca Świętokrzyskiego, Opatowa, Piotrkowa Trybunalskiego, Gliwic czy Radomia.

Foto: Neobus.pl

Szczegóły promocji:

Pula biletów obejmuje podróże od 1 do 30 czerwca br.  Promocyjne ceny obejmują wszystkie kursy z siatki przewoźnika. Rozkłady jazdy dostępne są tutaj >>

Uwaga! Neobus w czerwcu ZA DARMO przewiezie wasz rower oraz namiot 😉

Przykładowe rezerwacje biletów:

Przydatne informacje
  • Na przejazdy obowiązują dodatkowe zniżki dla uczniów szkół i studentów. Dla dzieci do lat 6 naliczany jest upust, który wynosi 50% ceny biletu.

  • Pojawił się problem i musicie zrezygnować z podróży? Nie ma problemu! Bilety (oprócz zakupionych w promocji) możecie zwrócić.

  • Liczba biletów w danej promocji jest ograniczona!

  • W czerwcu ZA DARMO przewieziecie rower oraz namiot.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Coś chyba nie tak z tą promocją. Jakiś falstart informacyjny? Każda trasa i każdy termin ma ceny wywalone na maksa albo na prawie maksa.
Tom Stedd, 26 maja 2020, 13:59 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Każdy kolejny powrót na termin chwilowo jeszcze nie potwierdzony powoduje kolejną zwyżkę ceny!  :(
Maria Głaz, 26 maja 2020, 16:25 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Artykuł powinien zostać usunięty- promocji rzeczywistej brak a komuś robi się reklamę.
Arkadiusz Czarnecki, 27 maja 2020, 12:31 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »