Fly4free.pl

Na wycieczkę, miejską eksplorację lub do pracy: plecaki kultowej marki Adidas za 49,98 PLN (z darmową dostawą!)

Turystka z plecakiem
Foto: Maria Savenko / Shutterstock

Czas, który spędzamy teraz w domu możemy wykorzystać na zaplanowanie kolejnych podróży – zwłaszcza korzystając z trwających aktualnie internetowych wyprzedaży. Tym razem znalazłem dla was okazję na zakup plecaków słynnej marki Adidas w okazyjnych cenach.

Na wycieczkę, do miejskiej eksploracji lub na zakupy – plecaki kultowej marki Adidas nadają się dosłownie do wszystkiego. Wykonanie dobrej jakości, stylowe wzory oraz wygoda – oto co najbardziej chwalą sobie ich użytkownicy. Skorzystajcie z obniżonych cen oraz możliwości darmowej dostawy i zamówcie swój plecak.

Kup plecak Classic Badge of Sport >>

Zamówienie plecaka

Uniwersalny, wytrzymały plecak o wymiarach 46 cm x 28 cm x 16 cm. Znajdziecie w nim wsuwaną kieszeń boczną oraz wewnętrzną przegrodę na laptopa.

Kup plecak Classic Badge of Sport >>

Zamówienie plecaka

Mocny, klasyczny plecak o wymiarach 46 cm x 28 cm x 16 cm – łudząco podobny do swojego poprzednika. On także zawiera specjalną kieszeń na laptopa, jak również „oddychające” szelki oraz mocny, utwardzony spód.

Kup plecak Classic 3-Stripes Backpack >>

Zamówienie plecaka

Solidnie wykonany plecak w ponadczasowym, sportowym stylu. Jego wymiary to 46 cm x 28 cm x 16 cm, a pojemność – 22,5L. Wykonany jest on z poliesteru w 100% pochodzącego z recyclingu, a po bokach znajdziecie wygodne, wsuwane kieszenie.

Co ważne: każdy z tych plecaków podlega darmowej dostawie oraz możliwości zwrotu w terminie 100 dni!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Na picodi.pl można pobrać kod na dodatkowe -20%, wtedy plecak będzie kosztował już tylko 40zł ;)
RSSpeedy, 22 marca 2020, 13:09 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »