Fly4free.pl

Promocja Mikołajkowa! Zestaw klocków Lego oraz do 250 PLN od banku za założenie konta osobistego

250 PLN
mikołaj na lotnisku
Foto: S_Photo / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Ho ho ho! Byliście grzeczni w tym roku? Nawet jeśli nie, to tej zimy Mikołaj jest niezwykle hojny i przychodzi z workiem pełnym prezentów! Pojawiła się świetna okazja, aby zgarnąć niezły bonus pieniężny oraz zestaw klocków Lego lub bon do Costa Coffee.

Święta zbliżają się wielkimi krokami! Nie macie jeszcze pomysłu na prezent, a może macie ochotę umilić sobie trochę ten jesienno-zimowy okres? Skorzystajcie z promocji Konta Osobistego z Kartą, którą przygotował bank BNP Paribas.

Główna atrakcja? Czeka na was 250 PLN w gotówce i dodatkowy prezent: zestaw klocków Lego lub voucher podarunkowy do Costa Coffee. Wybór należy do was!

Zarejestrujcie się do promocji i odbierzcie nagrody >>

promocja bnp
Foto: bnpparibasplus.pl

Jak w większości tego typu akcji, Promocja Mikołajkowa skierowana jest do nowych klientów banku. Wystarczy, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadaliście konta osobistego w BNP Paribas.

Co ważne – osoby, które posiadają inne produkty banku, na przykład kartę kredytową Mastercard WIZZ Air Polska, moga wziąć udział w tej promocji!

Zarejestrujcie się do promocji i odbierzcie nagrody >>

Warunki do zdobycia nagrody

Pierwszym krokiem, który musicie zrobić, jest zarejestrowanie się na stronie, która jest dedykowana tej promocji – i złożenie wniosku o otwarcie Konta Osobistego z kartą i dostępem do bankowości mobilnej.

Pamiętajcie, że macie na to czas do 6.12.2020 r., a w dobie pandemii COVID-19 możecie zrobić to prosto i bezpiecznie, wykorzystując aplikację GOmobile lub stronę banku – podpisanie umowy nastąpi za pomocą SMSa.

Co dalej?

Wystarczy już jedynie korzystać regularnie z bankowości internetowej BNP Paribas i aplikacji mobilnej banku. Warunki, do otrzymania klocków Lego i bonusu do 250 PLN są bardzo proste:

bnp promo
Foto: bnpparibasplus.pl

I to wszystko! Po spełnieniu powyższych warunków, do 19 stycznia 2021 r. wszyscy laureaci otrzymają wiadomość mailową z informacją o zdobyciu nagrody.

Nie ma czasu do stracenia! Bank oferuje bonus jedynie dla pierwszych 600 klientów, którzy zdecydują się na rejestrację. Warto się pospieszyć i zarejestrować swój udział w promocji >>

Pełen regulamin „Promocji Mikołajkowej” znajdziecie TUTAJ.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »