Fly4free.pl

Promocja karnawałowa: 250 PLN bonusu od banku za założenie konta osobistego

250 PLN
Oferta nieaktualna
Foto: studioflara / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Jak może wyglądać „promocyjny telegram”? Na przykład tak: fajna okazja. STOP. 250 PLN praktycznie za darmo. STOP. Skorzystajcie szybko. STOP. Jesteście zainteresowani?

Nowy rok od kilku dni biegnie swoim tempem… a my nie zwalniamy w poszukiwaniu (dla was) ciekawych ofert nie tylko na tanie przeloty, lecz również na podreperowania swojego budżetu przeznaczonego na przyszłe wyjazdy. Tym razem „pomocną dłoń” wyciąga bank BNP Paribas i ich najnowsza promocja Razem w Karnawale. Jak z niej skorzystać?

Zarejestrujcie się do akcji i odbierzcie 250 PLN >>

Promocja adresowana jest do nowych klientów. Ale bez obaw: bank informuje, że nowym klientem jest każda osoba, która w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Osobistego w promocji nie była posiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas. Spełniacie ten warunek? Świetnie, to już połowa sukcesu do zdobycia miłej premii!

Dodatkowo, mamy dobrą wiadomość dla osób, które posiadają inne produkty tego banku, na przykład kartę kredytową Mastercard WIZZ Air Polska – nie jest to przeszkodą, aby wziąć udział w promocji!

Zarejestrujcie się do akcji i odbierzcie 250 PLN >>

Co dalej?

Działania są proste: zacznijcie od zarejestrowania się na stronie, która jest dedykowana tej promocji – i złóżcie wniosek o otwarcie Konta Osobistego z kartą i dostępem do bankowości mobilnej. Pamiętajcie o tym, że rejestracji należy dokonać do 31.01.2021 r., a w dobie pandemii COVID-19 możecie zrobić to prosto i bezpiecznie, wykorzystując aplikację GOmobile. Dla lubiących inne rozwiązania, BNP Paribas umożliwia alternatywny sposób: otworzenie konta przez internet i podpisanie umowy za pomocą SMSa.

I… to w zasadzie tyle 😉 – aby otrzymać łącznie 250 PLN, wystarczy korzystać z konta. Warunki nie są wyśrubowane, spójrzcie sami:

Pamiętajcie, że bank oferuje opisany przez nas bonus dla pierwszych 3000 klientów, którzy zdecydują się na rejestrację. Warto się pospieszyć i zarejestrować swój udział w promocji >>

Dla dociekliwych: pełen regulamin akcji promocyjnej znajdziecie >> pod tym linkiem.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »