Fly4free.pl

Dobre! 250 PLN bonusu od banku za założenie konta osobistego

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
250 PLN
Oferta nieaktualna
Foto: studioflara / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Pamiętacie nasz „promocyjny telegram”? Fajna okazja. STOP. 250 PLN praktycznie za darmo. STOP. Skorzystajcie szybko. STOP. Jesteście zainteresowani?

Nie zwalniamy w poszukiwaniu (dla was) najlepszych ofert nie tylko na tanie podróże i przeloty, lecz również na podreperowania swojego budżetu przeznaczonego na przyszłe wyjazdy. Przypominamy więc o doskonałej okazji na dodatkowy „bonus” – tym razem pomocną dłoń wyciąga bank BNP Paribas, a w roli głównej obsadzona jest promocja Razem w Karnawale. Jak z niej skorzystać?

Zarejestrujcie się do akcji i odbierzcie 250 PLN >>

Promocja adresowana jest do nowych klientów. Ale bez obaw: bank informuje, że nowym klientem jest każda osoba, która w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Osobistego w promocji nie była posiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas. Spełniacie ten warunek? Świetnie, to już połowa sukcesu do zdobycia miłej premii!

Dodatkowo, mamy dobrą wiadomość dla osób, które posiadają inne produkty tego banku, na przykład kartę kredytową Mastercard WIZZ Air Polska – nie jest to przeszkodą, aby wziąć udział w promocji!

Zarejestrujcie się do akcji i odbierzcie 250 PLN >>

Co dalej?

Działania są proste: zacznijcie od zarejestrowania się na stronie, która jest dedykowana tej promocji – i złóżcie wniosek o otwarcie Konta Osobistego z kartą i dostępem do bankowości mobilnej. Pamiętajcie o tym, że rejestracji należy dokonać do 31.01.2021 r., a w dobie pandemii COVID-19 możecie zrobić to prosto i bezpiecznie, wykorzystując aplikację GOmobile. Dla lubiących inne rozwiązania, BNP Paribas umożliwia alternatywny sposób: otworzenie konta przez internet i podpisanie umowy za pomocą SMSa.

I… to w zasadzie tyle 😉 – aby otrzymać łącznie 250 PLN, wystarczy korzystać z konta. Warunki nie są wyśrubowane, spójrzcie sami:

Pamiętajcie, że bank oferuje opisany przez nas bonus dla pierwszych 3000 klientów, którzy zdecydują się na rejestrację. Warto się pospieszyć i zarejestrować swój udział w promocji >>

Dla dociekliwych: pełen regulamin akcji promocyjnej znajdziecie >> pod tym linkiem.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »