Fly4free.pl

Noworoczna promocja od banku: aż 400 PLN bonusu za założenie konta osobistego

400 PLN
Pieniądze
Foto: ASkwarczynski / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wszyscy lubimy dodatkową gotówkę, którą można przeznaczyć na dowolny cel, prawda? Skorzystajcie z nadarzającej się okazji, załóżcie konto osobiste w Alior Banku i odbierzcie pokaźny bonus – w sam raz, na dobry początek nowego roku!

Banki regularnie organizują nowe akcje, mające na celu przyciągnąć do siebie nowych klientów w zamian za różnego rodzaju gratyfikacje. My zaś wyszukujemy najlepsze z nich oraz dzielimy się informacjami na ich temat na naszych łamach. Tym razem przed wami szansa na zdobycie większego niż zwykle bonusu – w kwocie aż 400 PLN!

Zarejestrujcie się do promocji i zgarnijcie swój bonus w wysokości 400 PLN >>

Banner
Foto: Alior Bank

Klasycznie, jak w większości tego typu promocji – aby skorzystać z okazji należy być nowym klientem banku. Do udziału w akcji zaproszone są osoby, które nie posiadały żadnego rachunku osobistego w banku (w tym również walutowego), Karty Kibica Alior Banku ani konta w T-Mobile Usługi Bankowe na przestrzeni ostatnich dwóch lat.

Łapiecie się na te kryteria? Doskonale – to znaczy, że wasza nagroda jest coraz bliżej!

Warunki do zdobycia nagrody:

Pierwszym krokiem będzie złożenie wniosku o założenie Konta Jakże Osobistego wraz z kartą debetową. Macie na to czas do 28 lutego 2021 r., natomiast umowę o zawarcie rachunku powinniście podpisać w ciągu 30 dni od złożenia wniosku (można dokonać tego zdalnie).

Pierwsza część premii, 300 PLN:

Premia (tytułowe 400 PLN) podzielona została na dwie części, z czego pierwsza z nich (300 PLN w gotówce) – na kolejne 12 części. Zamierzeniem banku jest nagradzanie miesięcznej aktywności użytkowników w 2021 r. Zatem aby każdego miesiąca zdobyć 10 PLN premii od banku, należy:

  • zapewnić wypływy na konto w łącznej wysokości min 1500 PLN;
  • wykonać min. 3 płatności kartą;
  • zalogować się do aplikacji mobilnej banku.

Kolejną część nagrody, czyli 15 PLN/miesięcznie zdobędziecie, jeżeli w każdym miesiącu:

  • spełnicie warunki do zdobycia pierwszej nagrody (wspomniane wyżej 10 PLN/miesięcznie)
  • będziecie posiadać produkt kredytowy, na którym nie będzie przeterminowanego zadłużenia.

Przez „produkt kredytowy” rozumieć należy kartę kredytową, limit odnawialny do rachunku lub pożyczkę czy też kredyt. Osoby, które już posiadają jeden z tych produktów, spełniają ten warunek automatycznie.

Dodatkowa premia w wysokości 100 PLN:

Oprócz 300 PLN za założenie konta możecie otrzymać dodatkowe 6800 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile (ekwiwalent 100 PLN). Wystarczy, że zarejestrujecie swoją kartę debetową na stronie programu lub w bankowości elektronicznej, wykonacie nią 5 dowolnych płatności na kwotę min. 10 PLN, a punkty zostaną dodane do waszego konta (na wykonanie powyższych kroków macie 30 dni).

Jaki jest koszt uczestnictwa w promocji? Prowadzenie konta kosztować was będzie 10 PLN/miesięcznie, jednak jakikolwiek wpływ w wysokości 1500 PLN zwolni was z opłaty za dany miesiąc. Posiadanie karty debetowej to koszt 5 PLN, chyba że wykonacie nią transakcje na kwotę min. 300 PLN/mies.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »