Fly4free.pl

220 PLN premii od banku w zamian za założenie konta osobistego

220 PLN
Pieniądze
Foto: ASkwarczynski / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Dawno niewidziana na naszych łamach promocja bankowa: zarejestrujcie się do akcji, spełnijcie proste warunki, a otrzymacie bonus w wysokości 220 PLN do wykorzystania na dowolny cel.

Wakacje dobiegają końca, warto więc zatroszczyć się o stan swoich finansów – zwłaszcza, że dodatkowe środki zawsze się przydadzą. Skorzystajcie z nadarzającej się okazji, spełnijcie kilka prostych warunków, a zgarniecie łatwe 220 PLN premii!

Zdobądźcie swoją premię w wysokości 220 PLN >>

Foto: Bank Millennium

Podstawowy warunek trwającej właśnie akcji to konieczność bycia nowym klientem banku. Promocja zatem skierowana jest do osób, które na dzień jej rozpoczęcia nie posiadały żadnego produktu Banku Millenium, nie były w trakcie wnioskowania o takowy oraz nie brały w przeszłości udziału w promocji Konto 360° lub Konto 360° Student „na start”.

Spełniacie powyższe warunki? Świetnie, wasza premia w wysokości 220 PLN jest coraz bliżej!

Jakie są warunki do zdobycia nagrody?

Tym razem wymagania są bardzo niskie – dość powiedzieć, że wystarczy, jeżeli:

I… to wszystko! Premia trafi na wasze konto do 31 grudnia 2020 r. Zastanawiacie się, jakie są warunki zwalniające z opłaty za konto? Suma wpływów na konto w danym miesiącu musi wynosić min. 1000 PLN (może to być przelew własny z innego banku), dodatkowo należy wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą lub BLIKiem.

Ważne: wniosek o otwarcie rachunku powinniście złożyć do 31 sierpnia 2020 r., jest to też ostateczny termin na podpisanie umowy (na szczęście możecie dokonać tego w zdalny sposób).

Dodatkowe 20 PLN bonusu:

Mało? Każdy nowy klient banku, który zawrze umowę o promocyjne konto otrzyma dodatkowe 20 PLN w formie cashbacku goodie. Do 30 września 2020 r. otrzymacie SMSem kod wraz z instrukcją jego użycia (powiększy on wasze saldo w aplikacji).

Zarejestrujcie się do udziału w promocji >>

Zapoznajcie się z pełnym regulaminem akcji >>

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »