Fly4free.pl

Premia na zakupy! 350 PLN od banku za założenie konta osobistego

350 PLN
Foto: LadyPhotos / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Łatwa kasa na bieżące zakupy zawsze się przyda! Tym razem za spełnienie kilku prostych warunków, otrzymacie od banku e-kody do popularnej sieci sklepów Biedronka w wysokości nawet 350 PLN – brzmi zachęcająco? Zapoznajcie się ze szczegółami akcji.

Chętni na bonus 350 PLN? Nic prostszego! Wystarczy, że otworzycie darmowe konto osobiste oraz spełnicie kilka prostych warunków i będziecie mogli odebrać wasze kody. To świetna okazja, aby zgarnąć niezłą kasę – dlatego regularnie publikujemy takie promocje dla was na naszych łamach.

Zdobądźcie swoją premię w wysokości 350 PLN >>

Pamiętajcie, że akcja od BNP Paribas jest skierowana do nowych klientów banku, a więc z udziału wykluczone są osoby posiadające w okresie ostatnich 12-miesięcy rachunek bankowy w BNP Paribas.

Spełniacie powyższe warunki? Świetnie! Wasza premia w wysokości 350 PLN jest na wyciągnięcie ręki!

Warunki do zdobycia nagrody

Zacznijcie od zarejestrowania się na dedykowanej stronie promocji „Premia na zakupy” i złóżcie wniosek o otwarcie Konta Osobistego z kartą i dostępem do bankowości mobilnej. Nie ma czasu do stracenia! Pamiętajcie o tym, że rejestracji należy dokonać do 31.03.2021 r.

W celu odebrania e-kodu do sieci sklepów Biedronka o wartości 50 PLN musicie:

  • w marcu zrobić min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej.

W celu odebrania e-kodów do sieci sklepów Biedronka o wartości 150 PLN musicie:

  • w kwietniu zrobić min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej, min. 4 transakcje BLIK oraz otrzymać wpływy w łącznej wysokości min. 1000 PLN.

W celu odebrania kolejnych e-kodów do sieci sklepów Biedronka o wartości 150 PLN musicie:

  • w maju zrobić min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej, min. 4 transakcje BLIK oraz otrzymać wpływy w łącznej wysokości min. 1000 PLN.

Zdobądźcie swoją premię w wysokości 350 PLN >>

Co jeszcze warto wiedzieć?

Warto się pospieszyć! Pamiętajcie, że bank oferuje opisany przez nas bonus dla pierwszych 3000 klientów, którzy zdecydują się na rejestrację.

Zdobądźcie swoją premię w wysokości 350 PLN >>

Dla dociekliwych: pełen regulamin akcji promocyjnej „Premia na zakupy” znajdziecie >> pod tym linkiem

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »