Fly4free.pl

Ależ okazja! Nawet 350 PLN premii za otwarcie konta osobistego

350 PLN
podroze i kasa
Foto: DESIGNER491 / yayimages.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Nadchodzi wiosna! Potrzebujecie łatwego zastrzyku gotówki na nowe ciuchy lub weekend w górach? Nic prostszego! Tym razem polecam przyjrzeć się trwającej akcji w BNP Paribas, gdzie możecie zgarnąć aż 350 PLN – i wydać na dowolny cel.

Nawet 350 PLN bonusu oraz przejrzyste i łatwe do spełnienia warunki – takie okazje lubimy najbardziej! Wystarczy, że założycie konto osobiste w PNP Paribas oraz skorzystacie z akcji Gigapremia i już macie szansę na zdobycie dodatkowych środków w postaci 200 PLN w gotówce oraz 150 PLN w formie e-kodów Allegro.

Otwórzcie konto i odbierzcie premię w wysokości 350 PLN >>

Pamiętajcie, że akcja promocyjna BNP Paribas skierowana jest do nowych klientów, więc z udziału wykluczone są osoby posiadające w okresie ostatnich 12-miesięcy rachunek w tym banku.

Spełniacie te warunki? Świetnie! Wasz bonus w wysokości 350 PLN jest na wyciągniecię ręki!

Jak zgarnąć 350 PLN premii?

Zacznijcie od zarejestrowania się na dedykowanej stronie promocji „Gigapremia” i złożenia wniosku o otwarcie Konta Osobistego z kartą i dostępem do bankowości mobilnej. Uwaga – to oferta limitowana dla pierwszych 3000 osób! Rejestracji należy dokonać do 31.03.2021 r.

Aby odebrać pierwsze 100 PLN, należy:

  • zrobić w kwietniu przynajmniej 3 przelewy, transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 PLN oraz otrzymać wpływy na łączną kwotę min. 1000 PLN.

W celu zgarnięcia kolejnych 100 PLN trzeba:

  • również w maju zrobić przynajmniej 3 przelewy, transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 PLN oraz otrzymać wpływy na łączną kwotę min. 1000 PLN.

Ostatnie 150 PLN w formie e-kodów Allegro dostaniecie, jeśli:

  • w czerwcu zrobicie przynajmniej 3 przelewy, transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 PLN oraz otrzymacie wpływy na łączną kwotę min. 1000 PLN.

Otwórzcie konto i odbierzcie premię w wysokości 350 PLN >>

Co jeszcze warto wiedzieć?

Nie ma na co czekać! Promocja trwa tylko do 31 marca i jest dostępna wyłącznie dla pierwszych 3000 klientów, którzy zarejestrują się TUTAJ >>

Otwórzcie konto i odbierzcie premię w wysokości 350 PLN >>

Pełen regulamin akcji promocyjnej „Gigapremia” znajdziecie >> pod tym linkiem

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »