Fly4free.pl

Premia do 220 PLN od banku za założenie konta osobistego

220 PLN
kasa na podroze
Foto: Pachai Leknettip / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Bank Millennium ruszył ze świetną promocją, w której możecie zgarnąć nawet do 220 PLN bonusu za spełnienie kilku prostych warunków. To doskonała okazja, aby odłożyć „parę groszy” na przyszłe podróży lub zakupy.

Promocje bankowe to szansa na poczynienie oszczędności lub zdobycie dodatkowych środków. Szczególnie, że warunki tej akcji są przejrzyste i łatwe do spełnienia, a konto osobiste założycie bez konieczności ruszania się z domu.

Zdobądźcie swój bonus do 220 PLN >>

Promocja Banku Millennium jest skierowana do nowych klientów. Wykluczone z udziału są osoby posiadające jakikolwiek produkt w banku lub są byłymi klientami, które brały udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360°.

Jeśli spełniacie powyższe warunki, to oznacza, że wasz bonus w wysokości 220 PLN jest coraz bliżej!

Jakie są warunki do zdobycia nagrody?

W celu uzyskania premii musicie:

Nie zwlekajcie z decyzją! Akcja została ograniczona do puli 20 000 kont objętych promocją. Aby podpisać umowę, wypełnijcie wniosek w przeglądarce na swoim telefonie lub komputerze oraz potwierdźcie tożsamość zdjęciami dowodu i twarzy. Na dokonanie tego kroku będziecie mieli czas do 31 sierpnia 2020 r..

Aby otrzymać 220 PLN bonusu musicie:

  • aktywować aplikację mobilną do 31.08.2020 r.;
  • we wrześniu, październiku i listopadzie wykonać przynajmniej 1 płatność kartą lub Blikiem oraz zasilić konto kwotą min. 1000 zł co miesiąc.

Dodatkowo w prezencie, za samo założenie konta, otrzymacie 20 PLN zwrotu za zakupy dokonane na goodie.pl lub poprzez aplikację mobilną goodie!

Zarejestrujcie się do promocji i zdobądźcie bonus 220 PLN >>

Pierwsze 20 PLN otrzymacie od razu SMS kodem wraz z informacją jak je wykorzystać. Do 31.12.2020 po spełnieniu warunków na wasze nowo otwarte konto trafi 200 PLN!

Zapoznajcie się z pełnym regulaminem promocji >>

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »