Fly4free.pl

Szukasz pracy marzeń? Mamy to! Gwarantują 40 tys. PLN miesięcznie i picie wina do woli

winiarnia
Foto: Kym Ellis / Unsplash

Winnica w Kalifornii szuka pracownika, który chciałby poznać branżę winiarską od podstaw. W zamian za chęć nauki i przebranżowienia oraz regularne picie wina, oferuje równowartość blisko 40 tys. PLN co miesiąc i wiele innych korzyści. Niestety jest jeden haczyk.

– Jeśli chciałbyś, żeby Twój pracodawca opłacał ci czynsz w idyllicznym mieście Healdsburg, (…) odpowiadasz: tak proszę, gdy ktoś pyta czerwone czy białe, Twój ulubiony szwajcarski scyzoryk to otwieracz do wina… –  zaczyna swoje ogłoszenie o pracę Murphy Goode Winery w Kalifornii.

Brzmi świetnie? Dalej jest jeszcze lepiej!

Winiarnia poszukuje bowiem osoby, która po prostu chciałaby zmienić swoje życie, przebranżowić się i zacząć karierę w branży winiarskiej. W zamian oferuje roczny kontrakt, w trakcie którego otrzymacie darmowe zakwaterowanie, 30 skrzynek wina i pensję – 10 tys. USD miesięcznie, czyli równowartość ok. 38 tys. PLN.

Co trzeba zrobić w zamian? Uczyć się, współpracować i działać – tak można w skrócie określić oczekiwania. Winiarnia chce, by nowy pracownik poznał od podszewki cały proces, od powstawania wina aż po jego sprzedaż. Będzie współpracował z kolejnymi działami i pracownikami, by dowiedzieć się absolutnie wszystkiego. Trzeba więc być gotowym zarówno na zbiór winogron, doglądanie butelkowania czy etykietowania, aż po promowanie marki w mediach społecznościowych jak i kontakt z klientami. Będziesz po prostu robić wszystko.

Żeby powalczyć o posadę, chętni muszą wysłać zgłoszenie wideo, w którym wyjaśnią, dlaczego to właśnie oni są idealnymi kandydatami na rozpoczęcie życia od nowa – właśnie w tej winiarni.

Przejdźmy jednak do haczyków. Teoretycznie jedynym warunkiem – poza wielką miłością do wina – jest wiek – powyżej 21 lat. Ale w praktyce trzeba też posiadać możliwość pracy w USA, a to niestety dyskwalifikuje większość ludzi na świecie. No, chyba że macie to szczęście i faktycznie posiadacie odpowiednią wizę. Wtedy nie pozostaje nic innego jak wypełnić formularz i liczyć na szczęście!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »