Pociąg

Na spaniu w podróży… można zarobić! Rusza rekrutacja na testera nocnych pociągów

Spanie, podróżowanie i zarobek – czy tak może brzmieć praca marzeń? Radical Storage, firma prowadząca platformę do wyszukiwania przechowalni bagażu ogłosiła rekrutację na testera nocnych pociągów, który będzie się dzielić swoimi wrażeniami z podróży. Co najlepsze, wybrany kandydat jeszcze na tym zarobi.

Poszukująca testera nocnych pociągów firma Radical Storage w ogłoszeniu rekrutacyjnym twierdzi, że to oferta dla kogoś, kto tego lata „będzie chciał zarabiać na zwiedzaniu Europy pociągiem”. Wśród podanych wymogów pojawiły się przede wszystkim „żądza przygód i gotowość do eksploracji”, a także umiejętność ciekawego pokazania czytelnikom firmowej strony wrażeń z podróży w nocnym wagonie.

Wskazano również inne konkretne wymagania. Kandydaci muszą mieć 18 lat, posiadać legalne pozwolenie na podróżowanie po Europie i ważne dokumenty podróżne, a także biegle władać językiem angielskim w piśmie. Jego znajomość będzie konieczna podczas opisywania wrażeń z nocnych pociągów, a w szczególności na temat jakości snu, łatwości korzystania z usługi czy samego przechowywania bagażu. Do tego trzeba będzie wykonywać jakościowe zdjęcia i filmy oraz wykazać się umiejętnościami organizacyjnymi.

Rzecz jasna wybrany kandydat może na tym zarobić. Firma oferuje miesięczny bilety Interrail (do siedmiu przejazdów) do wykorzystania w całej Europie, opłacenie biletów za maksymalnie pięć nocnych pociągów, miesięczny voucher na jedną z promowanych przez Radical Storage przechowalni bagażu, a także wynagrodzenie w kwocie 500 funtów (ok. 2,6 tys. zł).

Zgłoszenia przyjmowane są na stronie travel.radicalstorage.com do 5 lipca. Rolę testera będzie można wykonywać przez okres jednego miesiąca (od lipca 2023 do stycznia 2024 roku). Co istotne, firma nie zapewnia ubezpieczenia podróżnego – wybrany kandydat będzie musiał je sobie zapewnić we własnym zakresie.

Sprawdź inne superokazje 🔥
Wakacje w Wiecznym Mieście 🏛️✈️ Loty do Rzymu + hotel za 809 PLN 😎
Włochy z Wrocławia 809 PLN

Wakacyjny city break w stolicy Włoch

Hurghada z all inclusive w 5* resorcie 🌊☀️🍹 Tygodniowe wczasy za 2891 PLN
Egipt z Wrocławia 2891 PLN

Beztroskie wczasy w luksusowym hotelu nad Morzem Czerwonym

Cypr z all inclusive 🌊🍹 Tydzień w 4* Iliada Beach Hotel za 2441 PLN 🔥
Cypr z Warszawy 2441 PLN

Bez żadnych zmartwień na słoneczną Wyspę Afrodyty

Porto okołoweekendowo za 949 PLN 🌉🍷 Bezpośrednie loty + 4* butikowy hotel ze śniadaniami ☕🌿
Portugalia z Wrocławia 949 PLN

Porto okołoweekendowo: 4* butikowy hotel ze śniadaniami

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?