Fly4free.pl

Możesz zarobić 440 tys. PLN jako tester luksusowych kurortów nadmorskich! Trudno o lepszą robotę marzeń!

Riviera Maya
Foto: Vidanta

Wymagania? Korzystanie z usług spa, próbowanie wymyślnych drinków, sprawdzanie atmosfery w najlepszych klubach i dyskotekach. A także umiejętność ogarniania mediów społecznościowych i robienia dobrych selfie. To co? Gdzie mogę aplikować?

Przyznajemy – w ostatnim czasie firmy bardzo podłapały temat “najlepszej pracy świata”, traktując to jako okazję do darmowej reklamy. Jednak wciąż od czasu do czasu zdarzają się takie oferty pracy, obok których nie możemy przejść obojętnie.

Takie jak ta przedstawiona przez firmę Vidanta, do której należy kilkanaście luksusowych hoteli i nadmorskich kurortów. Właściciel tych luksusowych przybytków nie owija w bawełnę i twierdzi, że szuka ludzi do “najlepszej pracy świata”, czyli zostania ambasadorem marki. Do głównych zajęć zatrudnionej osoby będzie należało objeżdżenie wszystkich resortów położonych w najbardziej znanych meksykańskich kurortach takich jak Nuevo Vallarta, Rivera Maya, Los Cabos, Acapulco, Puerto Peñasco i Puerto Vallarta.

Wśród atrakcji oferowanych przez luksusowe ośrodki są centra spa, pole golfowe i szereg innych atrakcji: nurkowanie czy zwiedzanie ruin zabytków z czasów Majów. Konieczne będzie też odwiedzanie i testowanie okolicznych klubów, dyskotek i restauracji. No dobrze, a gdzie tu “praca”? Pozycja ambasadora to nic więcej jak zostanie “influencerem”, czyli osobą tworzącą treści, które będą inspirowały i zachęcały do odwiedzin podróżnych z całego świata. Vidanta ze swojej strony oferuje “intensywny trening” i przysposobienie do zawodu oraz świetne pieniądze. Czas trwania kontraktu to 12 miesięcy, a pensja wynosi 120 tys. USD, czyli 440 tys. PLN. Oczywiście, nie wliczając tak oczywistych dodatków jak mieszkanie w luksusowych hotelach wraz z pełnym wyżywieniem.

Riviera Maya
Foto: Vidanta

Jak będzie wyglądał Twój dzień pracy?

Oddajmy głos przedstawicielom Vidanty: “Możesz zacząć swój dzień od oglądania dopiero co wyklutego żółwia stawiającego zaczynającego swoją podróż przez życie, potem czeka Cię zjeżdżanie po linie nad dżunglą Riviera Nayarit, pływanie z rekinami w Morzu Karaibskim, parasailing, podziwianie klifów Acapulco, a na koniec dnia podziwianie zapierających dech w piersiach widoków nad Morzem Korteza [Zatoką Kalifornijską – przyp. mp] lub testowanie niesamowitych dań przygotowywanych przez najlepszych meksykańskich kucharzy”.

Riviera Maya
Foto: Vidanta

To gdzie mam się zgłosić?

Na zgłoszenia firma czeka do 21 października. Oprócz tradycyjnego CV obowiązkowo trzeba wysłać 60 sekundowy film. Aplikować można na stronie internetowej pod wiele mówiącym adresem worldsbestjob.com

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Trochę przejaskrawiliście tę pracę, jest tyle papierologii, że wam się tylko wydaje że to taka "lajtowa praca". Jestem od ponad 10-lat audytorem hotelowym :) Pół dnia to papierki... procedury... hotele nie działają "na dobre słowo" tylko procedury i jeszcze raz procedury.
joael, 29 sierpnia 2018, 7:56 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »