Fly4free.pl

Praca marzeń szuka fotografa! W zamian trzy miesiące na Hawajach i 45 tys. złotych!

praca zdalna
Foto: kudla / Shutterstock
Jesteś fotografem i szukasz jakiegoś ciekawego zlecenia? Mamy dla Ciebie coś idealnego! Luksusowy resort na Hawajach poszukuje tymczasowego pracownika. Ty przyjeżdżasz na trzy miesiące i robisz zdjęcia, a w zamian firma zapewnia zakwaterowanie, wyżywienie i 10 tysięcy dolarów.

Luksusowy hotel, który ogłosił rekrutację to Grand Wailea Resort Hotel & Spa, A Waldorf Astoria Resort. Długość nazwy jest wprost proporcjonalna do poziomu oferowanych usług. 5-gwiazdkowy obiekt położony jest w pierwszej linii brzegowej i przyciąga zamożnych gości z całego świata. Teraz, szukają kogoś, kto umiejętnie odda piękno tego miejsca i tym samym zachęci kolejnych klientów.

Chętny będzie musiał przyjechać na Hawaje na trzy miesiące. W tym czasie nie musi się martwić ani o zakwaterowanie ani o jedzenie. Hotel zapewnia pełny wikt i opierunek – noclegi przez cały czas trwania kontraktu, posiłki, napoje, a także bezpłatny dostęp do oferty hotelu. Oczywiście jest także pensja – 10 tysięcy dolarów (czyli ok. 45 tys. zł) za całe zlecenie.

Nie określono konkretnych wymagań wobec kandydatów. Trzeba po prostu przysłać swoje portfolio, które obejmuje zarówno zdjęcia jak i filmy zrobione w przeszłości. Ważne jednak, żeby były to fotografie pomieszczeń i pokoi, jedzenia i napojów lub w tematyce, która odpowiada temu, co zatrudniony fotograf będzie robił na miejscu.

– Z niecierpliwością czekamy na otwarcie naszych drzwi dla kogoś z artystycznym spojrzeniem i uznaniem dla ciężkiej pracy włożonej w odświeżenie ośrodka – wyjaśnił JP Oliver, dyrektor zarządzający hotelem. – Nie możemy się doczekać, aż Grand Wailea ożywi się dzięki treściom, które nasz nowy, główny fotograf kreatywny, uchwyci podczas pobytu na naszym terenie.

Chcesz spróbować swoich sił? W takim razie przygotuj portfolio i CV, a potem prześlij je mailowo na adres: chiefcreativephotographer@grandwailea.com. Termin zgłoszeń upływa 1 marca.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »