Fly4free.pl

Meksyk szuka pracownika, który kocha podróże i ma wolne pół roku. Płacą 36 tys. PLN!

kobieta na plazy
Foto: AnnaTamila/Shutterstock
Luksusowe hotele, odkrywanie tajemniczych ruin, robienie zdjęć, zabawa w najlepszych klubach, przepiękne plaże, a w zamian… niezła pensja. Brzmi jak praca marzeń? W takim razie aplikuj i pakuj walizki.

Portal Cancun.com, zajmujący się promowaniem turystyki w tym meksykańskim mieście, właśnie rozpoczął kampanię, której celem jest znalezienie idealnego pracownika. Stanowisko CEO, choć skrótem przywodzi na myśl, wielkie firmy i korporacje, w rzeczywistości ma niewiele wspólnego z biurkiem i sztywnymi godzinami pracy.

Wybrany kandydat będzie bowiem Cancun Experience Officer. Przez co najmniej sześć miesięcy ma pełnić funkcję „ambasadora” kurortu i po prostu opowiadać światu o tym, co przeżywa na co dzień.

– Szukamy kogoś, kto pokaże ciepło, cuda i istotę Cancun, a także zaprezentuje je jako jedno z najlepszych miejsc wakacyjnych na świecie – czytamy w opisie stanowiska. – Jako CEO będziesz mieć możliwość pływania z rekinami, eksplorowania dżungli, badania starożytnych ruin i wiele, wiele więcej – zachwalają pomysłodawcy.

Co ważne, Cancun nie wymaga żadnego doświadczenia ani specjalnych umiejętności. Trzeba mieć skończone 18 lat (przed 01.01.2018r r.), posiadać ważny paszport, biegle pisać i mówić w języku angielskim oraz być gotowym na podróż do Meksyku. W zamian za dokumentowanie i dzielenie się przeżyciami przez sześć miesięcy, Cancun Experience Officer otrzyma wynagrodzenie w wysokości 10 tys. USD.

Jeśli masz rodzinę, ukochaną albo przyjaciela, z którym nie możesz się rozstać, to firma dopuszcza też zgłoszenia grupowe. Trzeba jednak pamiętać, że bez względu na liczbę osób, wynagrodzenie pozostanie takie samo.

Pomysłodawcy oczekują, że wybrany przez nich człowiek (lub grupa) od marca do sierpnia 2018 r. będzie pokazywał innym zdjęcia, nagrywał filmiki czy prowadził kanały w mediach społecznościowych.

Wszystkie pobyty hotelowe (z opcją all inclusive) i wycieczki będą opłacone przez firmę. Dostarczy ona też sprzęt fotograficzny i wideo. W zamian liczy na tworzenie historii i angażowanie odbiorców, uczestniczenie w charytatywnych projektach na miejscu i gotowość do licznych, lokalnych podróży.

– To nie musi być ktoś, kto ma miliony obserwujących na Instagramie – mówi dyrektor generalny Cancun.com, Chad Meyerson. – To może być ktoś, kto jest bardzo pasjonatem miejsca docelowego i chce tam wyjechać i udokumentować, co mamy do zaoferowania.

Aplikacja musi zawierać 60-sekundowe wideo, które pokaże, dlaczego dany kandydat będzie idealnym ambasadorem Cancun. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 17 grudnia. Po tym czasie jury wybierze 100 kandydatów, którzy zostaną poproszeni o dosłanie dodatkowego wideo. Później na ich podstawie organizatorzy akcji wybiorą pięć osób, które zaproszą do Meksyku. Na miejscu przeprowadzą z nimi indywidualne rozmowy, sprawdzą podczas ćwiczeń integracyjnych i fizycznych.

Oficjalna decyzja zostanie ogłoszona 31 stycznia 2018 roku.

– Idealny kandydat musi mieć wyjątkowe oko do wyłapywania historii, łatwość nawiązywania kontaktów, samodzielną etykę pracy i zaangażowanie do tworzenia wysokiej jakości treści – czytamy w ogłoszeniu.

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie akcji.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Trochę dziwne, że hiszpanskiego nie wymagają. Przecież tam nie wszyscy znają angielski. A szczególnie gdy mają być pokazywane ciekawe historie i dobry kontakt z tubylcami ...
rydzo, 10 listopada 2017, 13:33 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »