Fly4free.pl

Dzień św. Marcina w Poznaniu: 3-dniowa wycieczka za 446 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel

446 PLN
Poznań
Foto: Boris Stroujko / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Chcielibyście zaplanować coś specjalnego na tegoroczny 11 listopada? Wybierzcie się do Poznania i zobaczcie, jak wyglądają obchody dnia św. Marcina, zajadając się tradycyjnymi rogalami.

Na wycieczkę do Poznania polecicie ze stołecznego lotniska im. Fryderyka Chopina na pokładzie samolotu PLL LOT w szczególnym terminie, 11 – 14 listopada. Rozkładowy czas rejsu zaplanowany został na równą godzinę.

Na miejscu zatrzymajcie się w 4* hotelu Moderno. Czekają tam na was nowoczesne, eleganckie pokoje, dobra restauracja oraz kameralne centrum spa.

Termin podróży: 11 – 14 listopada
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za bezpośrednie loty oraz 3 noclegi zapłacicie 446 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel563 PLN/2 osoby/pobyt

Przestronne (25 m²) pokoje w 4* hotelu Moderno wyposażone są w wygodne łóżka, klimatyzację, prywatną łazienkę, telewizor LCD oraz minibar.

Hotel

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Pokój
Foto: booking.com
Restauracja
Foto: booking.com
Sauna
Foto: booking.com

Co warto zobaczyć w Poznaniu?

11 listopada to Narodowe Święto Niepodległości oraz dzień świętego Marcina. Z tej okazji co roku w Poznaniu odbywają się imieniny ulicy Święty Marcin. Choć w tym roku tradycyjna parada nie odbędzie się, na miejscu możecie liczyć na wyjątkową atmosferę oraz okolicznościowe dekoracje w mieście.

Tego dnia w całej Polsce – a w szczególności w Wielkopolsce – tradycyjnie zajadamy się rogalami świętomarcińskimi. Warto wspomnieć, że tylko niektóre poznańskie piekarnie mają licencję, uprawniającą do ich wypiekania – jeżeli chcecie udać się do sprawdzonego miejsca, polecam Cukiernię Kandulski.

Co warto zwiedzić będąc w Poznaniu? Jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych miasta jest Stary Rynek i słynne koziołki! Pojawiają się one na ratuszu w południe (z małych bram nad zegarem), a następnie dwunastokrotnie biją się rogatymi głowami. Trochę kultury i historii? Wybierzcie się do jednego z muzeów – na przykład do Muzeum Powstania Wielkopolskiego (koszt biletu normalnego to 12 PLN).

Przydatne informacje
  • Doba hotelowa trwa od 14:00 do 11:00.

  • Nasi czytelnicy podpowiadają, gdzie warto zjeść w Poznaniu.

  • Sprawdźcie bardzo dobre opinie hotelu.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »