Fly4free.pl

Poznań rozbił bank. Zimą 4 dalekie trasy od Rainbow – w tym Tajlandia!

Foto: Valentin Vaikov / Shutterstock

Takiej oferty czarterowej jeszcze na lotnisku Ławica nie było! Od listopada biuro podróży Rainbow uruchomi bezpośrednie czarterowe połączenia z Poznania do Meksyku, na Kubę oraz do Dominikany, a pod koniec roku – także do Tajlandii. Loty będą wykonywane LOT-owskimi Dreamlinerami.

To największa tego typu siatka czarterowych połączeń międzykontynentalnych z lotniska Ławica.

– Dalekie destynacje stały się prawdziwym hitem tegorocznego wypoczynku. Wciąż latamy cztery razy w tygodniu pełnym samolotem szerokokadłubowym na Karaiby. A mamy koniec maja. W normalnym roku operacje egzotyczne na taką skalę kończyliśmy przed Wielkanocą. Dlatego na kolejny sezon egzotyczny, o który klienci już pytają, postanowiliśmy rozszerzyć operacje realizowane Dreamlinerami. Będziemy latać Boeingiem 787 na Dominikanę, Kubę, do Meksyku i Tajlandii również z Poznania. Dzięki temu mieszkańcy Polski zachodniej będą mogli bezpośrednio i wygodnie polecieć na dalekie wakacje – mówi Maciej Szczechura z Rainbow Tours.

Dokąd konkretnie polecimy? Od listopada Rainbow uruchomi połączenia do Cancun w Meksyku, kubańskiego Varadero i Puerta Plata na Dominikanie. Prawdopodobnie zaś w okolicach Bożego Narodzenia wystartują bezpośrednie loty z Poznania do Bangkoku w Tajlandii, tu jednak wszystko jest uzależnione od sytuacji epidemicznej.

– Sezon zimowy 2020 / 2021 był wyjątkowo dobry dla turystyki egzotycznej. Zimą uruchomiliśmy połączenia do Meksyku i do Dominikany z Warszawy i Katowic. Cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dlatego zdecydowaliśmy się na taki odważny krok z Poznania – mówi Szczechura.

Przedstawiciel biura Rainbow dodaje, że równie interesująca jest siatka letnich połączeń z Poznania. Klienci tego touroperatora polecą bowiem ze stolicy Wielkopolski do 17 destynacji w Grecji, Turcji, Egipcie, Hiszpanii, Tunezji, Czarnogórze i Albanii.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »