Fly4free.pl

Portugalia i Hiszpania na wakacje: Faro i Sewilla w jednej podróży z Krakowa za 597 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
597 PLN
Oferta nieaktualna
Faro
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: PawelKusek / ShutterStock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukasz pomysłu na ciekawy wyjazd latem? Tym razem mam dla ciebie propozycję odwiedzenia dwóch niezwykłych miejsc: wspaniałego wybrzeża Algarve oraz pełnej słońca i zabytków Andaluzji.

Wycieczka zaplanowana została w wakacyjnym szczycie sezonu, w terminie 2 – 10 sierpnia. Czekają cię loty w formule multi-city (różne miejsca przylotu oraz powrotu), odbywające się na trasie Kraków – Faro; Sewilla – Kraków.

Na przygodę polecisz na pokładzie samolotów linii lotniczych Lufthansa oraz Austrian Airlines z gwarantowanymi przesiadkami w Monachium i Wiedniu. Dystans pomiędzy Faro a Sewillą łatwo pokonasz np. autobusem FlixBus już za 85 PLN.

Termin podróży: sierpień
Linia lotnicza: Lufthansa / Austrian Airlines
Bagaż: podręczny

Podróż 597 PLN

Kraków – Faro; Sewilla – Kraków >>

Informacją o tanich biletach podzielił się z nami na forum czytelnik farciarz. Dziękujemy.

Hotel od 273 PLN/pokój

W Faro zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym, tradycyjnym pensjonacie À da Avó – The Guesthouse. Będzie to dobre miejsce na rozpoczęcie wakacyjnej przygody.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Sewilli wybierz elegancki 4* hotel Exe Sevilla Palmera. Obiekt oferuje korzystną lokalizację oraz doskonałe warunki do wypoczynku.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »