Fly4free.pl

Portugalska podróż: Porto i Azory (Terceira) z Berlina za 267 PLN

Oferta wyprzedana
Terceira panorama
Foto: Oliver Hoffmann, Shutterstock.com
Przygotowałem dla Was propozycję tygodniowej podróży podczas której odwiedzicie Porto i Terceirę - jedną z wysp archipelagu Azorów.

Porto – miasto położone na wzgórzach, nad Oceanem Atlantyckim, gdzie budynki przykuwają uwagę mieniącą się czerwienią dachówek. Zagubcie się na uliczkach starówki, wpisanej na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, a wieczór spędźcie nad rzeką Duoro, delektując się kieliszkiem najlepszego Porto.

widok na porto

Foto: AnnaTamila, shutterstock

Azory to bajeczny archipelag wulkanicznych wysp położony na środku Atlantyku. Wulkany, bajeczne krajobrazy oraz mili mieszkańcy – o pięknie tej najdalej wysuniętej na zachód części Europy musicie przekonać się osobiście!


Foto: John_Silver, Shutterstock.com

LOTY

Plan podróży:

Ryanair | Berlin-Schönefeld 20:10 – Porto 22:30 | 142 PLN | 24 stycznia
Ryanair | Porto 17:25 – Terceira 19:05 | 125 PLN | 27 stycznia
Ryanair | Terceira 19:40 – Porto 23:05 | 30 stycznia
Ryanair | Porto 15:30 – Berlin-Schönefeld 19:45 | 31 stycznia

Kliknij i zarezerwuj przeloty z Berlina do Porto i z powrotem:

Rezerwacja przelotów z Berlina do Porto

Kliknij i zarezerwuj przeloty z Porto na Azory i z powrotem:

Rezerwacja przelotów z Porto na Azory

Bilety dostępne są dla wszystkich (niepotrzebne są kluby zniżkowe). W podróż udacie się z bagażem podręcznym o wymiarach nieprzekraczających 55 x 40 x 20 cm

NOCLEGI

W Porto proponuję Wam pobyt w Residencia Vale Formoso. Obiekt znajduje się 10 minut jazdy autobusem od centrum Porto. Od stacji metra Marquês dzieli go odległość 1 km.
Pokoje w pensjonacie Residencia Vale Formoso są klimatyzowane. Każdy z nich dysponuje łazienką i wyposażony jest w telewizor z dostępem do kanałów kablowych i bezpłatne WiFi.

Rezerwacja Hotelu Vale Formoso

Na wyspie Terceira możecie rozważyć zakwaterowanie w Hotel Branco II. Usytuowany jest w centrum miejscowości Porto Martins, 400 metrów od morza. Obiekt oferuje przytulnie urządzone pokoje, bezpłatne WiFi w pomieszczeniach ogólnodostępnych oraz prywatny parking. Pokoje charakteryzują się prostym wystrojem w jasnych kolorach. Każdy z nich dysponuje telewizorem, telefonem oraz łazienką z prysznicem.

Nocleg w hotelu Branco II

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »