Fly4free.pl

Pompeje na 3 dni za 342 PLN. Loty z Krakowa + hotel ze śniadaniami

342 PLN
Oferta wyprzedana
pompeje włochy
Foto: lara-sh / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się w podróż do Włoch i odkryjcie tajemnice, które skrywają ruiny starożytnego miasta. Za loty do Neapolu i noclegi w centrum zapłacicie 342 PLN za osobę.

Pompeje są jednym z najstarszych ośrodków miejskich Europy. Wybuch wulkanu, będący tragedią dla mieszkańców, umożliwił zachowanie w bardzo dobrym stanie niemal całego średniej wielkości rzymskiego miasta. Katastrofa miała miejsce 24 sierpnia 79 roku, a miasto zostało całkowicie zasypane wysoką warstwą popiołu i zniknęło z powierzchni ziemi na najbliższych 1700 lat. Zwiedzając Pompeje dobrze przygotować sobie wcześniej trasę i mieć ze sobą mapę. Niektóre z miejsc są od siebie znacznie oddalone, jak chociażby Amfiteatr i Forum.

Podsumowanie oferty

342 PLN / osoba (683 PLN / 2 osoby)
Loty z Krakowa do Neapolu (2-5 lutego) za 262 PLN / 2 osoby (131 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Domus Annae za 421 PLN / 2 osoby / 3 noce (211 PLN / osoba)
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Ryanair.

Domus Annae położony jest w Pompejach, jedyne 700 metrów od starożytnych ruin. Wszystkie apartamenty posiadają telewizor LCD i czajnik oraz dysponują wyposażonym aneksem kuchennym oraz łazienką z prysznicem, szlafrokami i bezpłatnym zestaw kosmetyków. W cenę wliczone są codzienne śniadania. Za 3 noclegi ze wszystkimi opłatami zapłacicie 421 PLN / 2 osoby. Transportem publicznym szybko i łatwo dojedziecie do hotelu.

Do hotelu możecie także dostać się wypożyczonym samochodem i przy okazji zobaczyć okolicę. Pamiętajcie również o wykupieniu jego ubezpieczenia dzięki Icarhireinsurance.com.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »