Fly4free.pl

PolskiBus rozwiązał właśnie duży problem w swojej siatce. 2 nowe trasy

Foto: PolskiBus.com
Znany przewoźnik autobusowy podpisał umowę o współpracy z przewoźnikiem AlbatrosBUS, który będzie przewoził pasażerów PolskiegoBusa na trasie z Warszawy przez Lublin do Przemyśla, Zamościa i Tomaszowa Lubelskiego. Dla mającego problemy na Lubelszczyźnie przewoźnika to świetne wieści.

PolskiBus.com w ostatnim czasie zmienił swoją strategię – zamiast otwierać nowe trasy firma podpisuje umowy o współpracy z innymi przewoźnikami i za pośrednictwem swojej strony sprzedaje bilety.

Operujący na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu Albatros jest już piątą firmą, z którą współpracuje PolskiBus – przewoźnik ma już podpisane umowy z FlixBusem, Arrivą, Żak Expressem oraz firmą Garden Service.

Banner_Albatros_PL

PolskiBus chwali się, że dzięki nowej umowie jego siatka połączeń zwiększyła się aż o 5 nowych miast – Przemyśl, Tomaszów Lubelski, Jarosław, Biłgoraj i Zamość.

Albatros kursuje do tych miast na trasach do Warszawy przez Lublin. I właśnie to wydaje się w tej współpracy najważniejsze dla PolskiegoBusa.

Jak pisaliśmy kilka tygodni temu  przewoźnik bezskutecznie walczy o zwiększenie liczby połączeń na trasie Warszawa-Lublin. Obecnie jeździ tam 5 razy na dobę, choć chciałby nawet 11 razy dziennie. Zgodę na zwiększenie liczby połączeń blokują jednak busiarze.

Obie strony walczą zaciekle, bo ta trasa to prawdziwa żyła złota. A w przyszłym roku, gdy rozpocznie się remont torów kolejowych i przez kilka lat nie będą tędy kursowały pociągi, liczba pasażerów chętnych na transport autokarem będzie jeszcze większa.

Z tego powodu to porozumienie należy rozpatrywać w kategoriach sukcesu dla PB.

jaroslaw

Bilety na połączenia Albatrosa będą kosztować od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej i już są dostępne na stronie internetowej przewoźnika. Pierwsze kursy ruszą już 5 sierpnia.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
bardzo bardzo dobrze. na trasie warszawa-zamość funkcjonuje BiGBus- bilety kosztują ponad 40 zł, warunki przejazdu są tragiczne, co drugi autobus psuje się. to skandal, że województwo blokowało rozwój polskiego busa, a zapotrzebowanie na tej trasie jest GIGANTYCZNE. sam zawsze wybieram blablacar, ale w tym przypadku, czekam na kursu polskiego busa :
zamosciak, 1 sierpnia 2016, 19:13 | odpowiedz
wystarczy poczytać opinie o albatrosbus chociażby na ich oficjalnym fejsbuku, tu nic nie będzie dobrze, dopóki nie poprawią się połączenia kolejowe, bo tylko takie mają sens na tak długich trasach
do zamościak, 1 sierpnia 2016, 19:35 | odpowiedz
Super info! Przedłużcie jeszcze do Przemyśla busa z Wrocławia i zobaczycie od razu efekty.
Wojtek, 1 sierpnia 2016, 20:28 | odpowiedz
zamosciak bardzo bardzo dobrze. na trasie warszawa-zamość funkcjonuje BiGBus- bilety kosztują ponad 40 zł, warunki przejazdu są tragiczne, co drugi autobus psuje się. to skandal, że województwo blokowało rozwój polskiego busa, a zapotrzebowanie na tej trasie jest GIGANTYCZNE. sam zawsze wybieram blablacar, ale w tym przypadku, czekam na kursu polskiego busa :
Polski Bus jest tylko polski z nazwy. Natomiast lokalni przewoźnicy, chociaż nazywają się BIGBusem, to jest nasz kapitał, który każdy Polak powinien wspierać. Kiepsko u ciebie z tą świadomością.
Janusz, 2 sierpnia 2016, 9:37 | odpowiedz
Polski Bus jest tylko polski z nazwy. Natomiast lokalni przewoźnicy, chociaż nazywają się BIGBusem, to jest nasz kapitał, który każdy Polak powinien wspierać. Kiepsko u ciebie z tą świadomością. Ma być patriotycznie i narodowo! Jasne. Tylko proszę nie zmuszać innych. Proszę samemu korzystać. Nie każdy ma siano w głowie.
biedronka, 2 sierpnia 2016, 20:35 | odpowiedz
To jeździj sobie bydłowozami trolu internetowy. Albatrosbus jest polską firmą.
wersatis, 2 sierpnia 2016, 21:00 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »