REKLAMA

PolskiBus: baza operacyjna we Wrocławiu i 4 nowe połączenia! Bilety od 1 PLN już w sprzedaży!

Podczas konferencji prasowej PolskiBus.com ogłosił o uruchomieniu bazy operacyjnej we Wrocławiu oraz wprowadzeniu 4 nowych linii. Dodatkowo PolskiBus.com zainwestuje 50 milionów złotych w zakup 30 nowych autokarów.

Cztery nowe linie połączą Wrocław z Bydgoszczą, Gdańskiem, Katowicami, Krakowem, Opolem, Poznaniem, Rzeszowem, Zakopanem oraz Berlinem i Pragą. Dodatkowo zwiększy się do 15 liczba kursów dziennie na trasie Warszawa-Łódź-Wrocław. Na wybranych odcinkach tras pasażerowie otrzymają bezpłatny poczęstunek: ciepłe lub zimne napoje oraz przekąski.

Ponadto PolskiBus.com zainwestuje 50 milionów złotych w 30 nowych, luksusowych i klimatyzowanych autokarów. Tym samym do 75 wzrośnie liczba pojazdów zamówionych przez PolskiBus.com w 2013 roku. Nowe autokary będą obsługiwały trasy z i do Wrocławia.

Sir Brian Souter, właściciel PolskiBus.com powiedział: Jesteśmy bardzo podekscytowani uruchomieniem we Wrocławiu naszej drugiej bazy operacyjnej. Wiemy, że nasi klienci lubią podróżować w rozsądnej cenie naszymi wygodnymi autokarami z bezpłatnym dostępem do Internetu oraz obługiwanymi przez przyjaznych kierowców. I dodaje: – Coraz więcej osób rezygnuje ze stresującej oraz kosztownej podróży samochodem
i wybiera usługi PolskiBus.com, czyli szybki, wygodny i bezstresowy sposób przemieszczania się w bardzo konkurencyjnej cenie. 

Wrocławska baza operacyjna będzie obsługiwać w sumie 5 tras PolskiBus.com:

  • Praga-Wrocław-Bydgoszcz-Poznań-Gdańsk
  • Wrocław-Kraków-Rzeszów
  • Wrocław-Katowice
  • Berlin-Wrocław-Opole-Katowice-Kraków-Zakopane
  • Praga-Wrocław-Łódź-Warszawa

Nowa siatka polaczen PolskiBus.com fly4free

Barry Pybis dodaje: Od momentu wejścia na polski rynek w czerwcu 2011 roku przewieźliśmy już prawie
5 milionów pasażerów. Cieszymy się, że możemy rozwijać sieć krajowych i międzynarodowych połączeń najwyższej jakości i oferować ekspresowe przejazdy w atrakcyjnej cenie po Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

30 nowych autokarów PolskiBus.com to pojazdy Van Hool Astromega TDX27. Produkowane w Belgii, nowoczesne autokary wyposażone są w bardzo wydajne i przyjazne dla środowiska silniki. W każdym pojeździe jest bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz gniazda elektryczne pod siedzeniami do ładowania laptopów i telefonów komórkowych. Ponadto w autokarach znajdą się skórzane, uchylne fotele, klimatyzacja, toaleta oraz miejsce specjalnie przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych.

Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający PolskiBus.com mówi: Nie tylko oferujemy najkorzystniejsze cenowo przewozy międzymiastowe w Polsce w ramach najbardziej kompleksowej krajowej sieci połączeń, chcemy również mieć swój udział w zmniejszaniu negatywnego wpływu podróżowania na środowisko naturalne. Wierzymy, że uda nam się przekonać użytkowników samochodów do korzystania z atrakcyjnych cenowo usług PolskiBus.com i podróży pomiędzy miastami naszymi nowoczesnymi autokarami, przy jednoczesnym ograniczeniu emisji dwutlenku węgla do atmosfery. 

fly4free polskibus rozklad

Rozkład jazdy na nowych połączeniach:

rozklad jazdy polskibus p13

rozklad jazdy polskibus p14

rozklad jazdy polskibus p15

rozklad jazdy polskibus p16

Bilety już pojawiają się w systemie rezerwacyjnym:

Polskibus nowe bilety

REKLAMA
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Macie błąd w tabelce: od strony Wrocławia Poznań jest przed Bydgoszczą:)
koralina, 20 listopada 2013, 10:19 | odpowiedz
a nie przypadkiem Praga-Wrocław-Poznań-Bydgoszcz-Gdańsk? :)
seelk, 20 listopada 2013, 10:19 | odpowiedz
Gratuluję i czekam na więcej połączeń z Łodzi :-)
Katrinek, 20 listopada 2013, 10:23 | odpowiedz
ciekawe od kiedy mozna bukowac :(
oko, 20 listopada 2013, 10:24 | odpowiedz
Zigi już ledwo zipie, a biletów jeszcze nie ma.
mickiemause, 20 listopada 2013, 10:25 | odpowiedz
Dokładnie tak. Najpierw Poznań, potem Bydgoszcz.
Bart, 20 listopada 2013, 10:25 | odpowiedz
no aż się prosi zamość... na tej mapce
ihaha, 20 listopada 2013, 10:27 | odpowiedz
bez sensu ze wroclaw rzeszow nie zatrzymuje sie w katowicach
a, 20 listopada 2013, 10:27 | odpowiedz
A północny-zachód i północ wciąż pustą plamą na mapie połączeń...
Alayah, 20 listopada 2013, 10:27 | odpowiedz
a co z nowymi polaczeniami miedzynarodowymi?
Damianos, 20 listopada 2013, 10:28 | odpowiedz
a może łódż-zakopane i warszawa-budapeszt?
zcbat, 20 listopada 2013, 10:36 | odpowiedz
Damianosa co z nowymi polaczeniami miedzynarodowymi?
No masz Zakopane - Berlin i Gdańsk - Praga
Roku, 20 listopada 2013, 10:40 | odpowiedz
Przydałaby się Legnica po drodze do Berlina
Adam, 20 listopada 2013, 10:40 | odpowiedz
Roku
Damianosa co z nowymi polaczeniami miedzynarodowymi?
No masz Zakopane – Berlin i Gdańsk – Praga
Sądziłem że będą to zupełnie nowe połączenia.Szczerze jestem troche rozczarowany.
Damianos, 20 listopada 2013, 10:43 | odpowiedz
Lwów! Tego mi trzeba
Don_Bartoss, 20 listopada 2013, 10:44 | odpowiedz
Damianos
Roku
Damianosa co z nowymi polaczeniami miedzynarodowymi?
No masz Zakopane – Berlin i Gdańsk – Praga
Sądziłem że będą to zupełnie nowe połączenia.Szczerze jestem troche rozczarowany.
to takie polskie:)
www, 20 listopada 2013, 10:45 | odpowiedz
Katowice z Wrocławia. No nareszcie :)
Anita, 20 listopada 2013, 10:45 | odpowiedz
Don_BartossLwów! Tego mi trzeba
nie da rady - autobu stałby po kilka godzin na granicy...
zcbat, 20 listopada 2013, 10:47 | odpowiedz
www
Damianos
Roku
Damianosa co z nowymi polaczeniami miedzynarodowymi?
No masz Zakopane – Berlin i Gdańsk – Praga
Sądziłem że będą to zupełnie nowe połączenia.Szczerze jestem troche rozczarowany.
to takie polskie:)
Gratuluje spostrzegawczości :) Nie wstydze sie narodowości i wyrażania własnego zdania :)
Damianos, 20 listopada 2013, 10:48 | odpowiedz
www
Damianos
Roku
Damianosa co z nowymi polaczeniami miedzynarodowymi?
No masz Zakopane – Berlin i Gdańsk – Praga
Sądziłem że będą to zupełnie nowe połączenia.Szczerze jestem troche rozczarowany.
to takie polskie:)
Wzruszyłem się twoja wypowiedzią, to takie polskie, odrazu sie do kogos do... :)
Damianos, 20 listopada 2013, 10:50 | odpowiedz
Bardzo dobrym kierunkiem byl by moim zdaniem Budapeszt. Ale to moje pobożne życzenie :)
Damianos, 20 listopada 2013, 10:52 | odpowiedz
Don_BartossLwów! Tego mi trzeba
Musisz poczekać,aż Ikarusy zakupią na ten kierunek :-D
rolo___, 20 listopada 2013, 10:52 | odpowiedz
mickiemauseZigi już ledwo zipie, a biletów jeszcze nie ma.
Dokładnie właśnie patrze i patrze a biletów jeszcze brak:) Ale super że w końcu zrobili Wrocław-Berlin, Wrocław Gdańsk i Wrocław-Zakopane przynajmniej będzie można komfortowo pojechać sobie na wybranych trasach nie jadąć przykładowo pociągiem z Wrocławia do Zakopanego koło 12 godzin:)
lukits89, 20 listopada 2013, 10:53 | odpowiedz
No w końcu! :)
Pau, 20 listopada 2013, 10:59 | odpowiedz
ta dziura w POLNOCNO ZACHODNIEJ POLSCE wyglada ZALOSNIE.. ciekawe czy jeszcze kiedys Pila oraz Szczecin powroca na trase..
Joe, 20 listopada 2013, 11:00 | odpowiedz
północno-zachodnia Polska zapomniana przez PolskiBus :( :( :(
danka, 20 listopada 2013, 11:06 | odpowiedz
Gdansk-Berlin nie ma? I mialo byc calkowicie nowe polaczenie europejskie
Mishka, 20 listopada 2013, 11:10 | odpowiedz
robią błąd nie uruchamiając linii z Tarnowa. Jakby ktoś z tej firmy zobaczył ile autobusów jedzie do Krakowa (pełnych) to by się nie zastanawiali ani chwili.
Gościu, 20 listopada 2013, 11:23 | odpowiedz
Jakby co to bilety już są. Właśnie zakupilem Wro-Gdańsk-Wro na walentynkowy weekend za 6 zł :)
kiew, 20 listopada 2013, 11:24 | odpowiedz
Coś się nie zgadza, nie ma połączenia z Bydgoszczy do Pragi...
Aga, 20 listopada 2013, 11:28 | odpowiedz
Gościurobią błąd nie uruchamiając linii z Tarnowa. Jakby ktoś z tej firmy zobaczył ile autobusów jedzie do Krakowa (pełnych) to by się nie zastanawiali ani chwili.
może dlatego nie ma? założyli, że ludzie dojadą tymi pełnymi do Krakowa i dalej z nimi;) W końcu bardziej stawiają na połączenia dalekobieżne a Tarnów - Kraków to prawie połączenie regionalne. Podobnie nie nastawiają się na obsługę Katowice - Kraków (Unibus ma bardzo silną pozycję)
das, 20 listopada 2013, 11:29 | odpowiedz
Komuś się udało kupić bilety? ja kupiłam bilety na dwóch trasach i za każdym razem ściągnęło kasę z konta, a na końcu pojawiła się informacja: "Wystąpił problem ze skompletowaniem Twojego zamówienia, prosimy o sprawdzenie konta bankowego i kontakt pod adresem:" Miał ktoś tak? czy to oznacza, że bilet udało się kupić czy nie? (póki co na maila nic nie przyszło)...
stallica, 20 listopada 2013, 11:32 | odpowiedz
Ale czad!!! Rewelacja! Super wiadomosc! Juz czekamy na kurs do Berlina!!!
Slawek, 20 listopada 2013, 11:33 | odpowiedz
Nie zmienia to postaci rzeczy ze polski bus to dziadowska firma . Przypomne tylko co sie dzialo jak wrzucano nowa pula . O tym ze w autobusach jest klimatyzacja ustawiana automatycznie ze dla osoby wysokiej nie ma miejsca na nogi to nawet nie wspominam . a wy lykacie wszystko jak pelikany i dajecie zarabiac jakiemus szkotowi
Kuba, 20 listopada 2013, 11:34 | odpowiedz
Roku
Damianosa co z nowymi polaczeniami miedzynarodowymi?
No masz Zakopane – Berlin i Gdańsk – Praga
Przecież Berlin i Praga były od dawna a, że z innych miast jakie to ma znaczenie. Nie ma nowych połączeń międzynarodowych tak jak to było zapowiadane.
Ela, 20 listopada 2013, 11:39 | odpowiedz
I Opole mi podłączyli :)
blizna, 20 listopada 2013, 11:39 | odpowiedz
tez tak mam -wysałlem nr rezerwacji na ich meila , ale w sumie to juz sam nie wiem czy mam te bilety
amcio, 20 listopada 2013, 11:45 | odpowiedz
Nareszcie sensowne i szybkie polaczenie Katowice-Berlin
Tapir, 20 listopada 2013, 11:57 | odpowiedz
Na Mazury przydałoby się połączenie. Np. do Mikołajek
poswiata, 20 listopada 2013, 12:04 | odpowiedz
Noo właśnie co z gdańsk-praga ?!
songo, 20 listopada 2013, 12:04 | odpowiedz
Olaboga 9h wro-gdańsk w ciasnym busie. Pewnie jak będą korki to i więcej. Raz robiłem podróż gdańsk-waw-wro i przez dwa dni nogami nie mogłem ruszyć. Jednak wybiorę pociąg lub samolot przez rygge - przynajmniej dopóki nie powstaną w tym kraju autostrady.
555, 20 listopada 2013, 12:13 | odpowiedz
@555 racja :D w Portugalii z Porto do Liz 330km jedzie sie 3h :) a u nas po polnych drogach trwa to 8,30h (500km),poki co skupie sie na trasie autostradowej czyli wro-kat-krk-rzeszow.do gdanska wybiore sie jak skoncza autostrady :)
alpaCino, 20 listopada 2013, 12:33 | odpowiedz
Udało mi się zamówić bez żadnych problemów 2 bilety na trasie Poz-Wroc i 2 bilety Wroc-Krk, także polecam, strona działa bez problemów.
ird, 20 listopada 2013, 12:45 | odpowiedz
polaczenia z Berlina do Zakopca na plus ale jak skusi sie jakis helmut lub helga to najpierw wytelepie ich na plytach tuz za granica z rajchem jakies 70 km a potem postaja w korkach na zakopiance to im sie odechce a w nawiasie to sam wjazd do Wroclawia w szczycie z autostrady i spowrotem kierowca i pasazer traci godzine juz dawno sinbady i itp zatrzymuja sie na bielanach przy autostradzie i zabiera pasazerow tylko maly busik do centrum
romanow, 20 listopada 2013, 13:04 | odpowiedz
Nie mogę się nadziwić wszystkim narzekaniom, a potem zaskoczenie jak ktoś z zewnątrz twierdzi że Polacu to lamenciarze, smutasy i wiecznie niezadowoleni..a to bus za ciasny, a to za mało miejsca na nogi, a to problem z klimą, a to za długo itditp..no ale internet przyjmie wszystko!! Bardzo się cieszę z połączenia z Wrocławiem w takiej ilości, przy dobrych cenach w PB, PKP może się wypchać swoimi pociągami (które nota bene kocham) o Berlinie już nie wspominając bo od dłuższego czasu zazdrościłem miastom na trasie Wawa-Berlin. Ja tam PB lubię, dzięki nim mogę śmigać na koncerty do Wiednia w przyzwoitej cenie za transport (nawet zdarzało się 2pln RT). Tak więc "anonimowi" internetowicze, hejtujcie dalej co popadnie. To takie polskie..
MarcinPatefon, 20 listopada 2013, 13:06 | odpowiedz
KubaNie zmienia to postaci rzeczy ze polski bus to dziadowska firma . Przypomne tylko co sie dzialo jak wrzucano nowa pula . O tym ze w autobusach jest klimatyzacja ustawiana automatycznie ze dla osoby wysokiej nie ma miejsca na nogi to nawet nie wspominam . a wy lykacie wszystko jak pelikany i dajecie zarabiac jakiemus szkotowi
Najwięcej miejsca na nogi jest na parterze przy pierwszych siedzeniach po prawej, można się spokojnie rozwalić, bo jest duza przestrzen do kolejnego rzędu :)
taszon, 20 listopada 2013, 13:08 | odpowiedz
Nie zmienia to postaci rzeczy ze polski bus to dziadowska firma . Przypomne tylko co sie dzialo jak wrzucano nowa pula . O tym ze w autobusach jest klimatyzacja ustawiana automatycznie ze dla osoby wysokiej nie ma miejsca na nogi to nawet nie wspominam . a wy lykacie wszystko jak pelikany i dajecie zarabiac jakiemus szkotowi Prawda jest taka że gdyby nie PolskiBus to jeszcze długo czekalibyśmy na dość wysoki poziom podróżowania, wiadomo że nie dogodzą innym ale jeśli Ci źle to masz wybór przecież: kolej, samolot, własny samochód, tak więc nie narzekaj bo przewieźli prawie 5milionów ludzi
Kuba Guzik, 20 listopada 2013, 13:08 | odpowiedz
Mam pytanie czy bilety startowe na trasach zagranicznych do Berlina lub Pragi zaczynają się od 1zł czy nie ;)
taszon, 20 listopada 2013, 13:10 | odpowiedz
Gdzie jest Szczecin ja sie pytam?!
Scorpion1077, 20 listopada 2013, 13:15 | odpowiedz
A z Wrocławia do Wiednia? :( :( :(
deborah, 20 listopada 2013, 13:20 | odpowiedz
Scorpion1077Gdzie jest Szczecin ja sie pytam?!
już był ;)
drak, 20 listopada 2013, 13:30 | odpowiedz
super, ciekawe co na to Neobus na trasie Wro-Rze ze swoimi cenami z kosmosu, hehe
ogulin, 20 listopada 2013, 13:32 | odpowiedz
abez sensu ze wroclaw rzeszow nie zatrzymuje sie w katowicach
z wielkim sensem właśnie, przynajmniej nie będzie się wlókł prawie 8h jak neobus
ogulin, 20 listopada 2013, 13:38 | odpowiedz
Scorpion1077Gdzie jest Szczecin ja sie pytam?!
W Zachodniopomorskim.
Damian, 20 listopada 2013, 13:44 | odpowiedz
Wszystko fajnie, tylko jeszcze mogliby lepiej skomunikować Białystok z Wrocławiem. Jeden odjeżdża pół godziny przed drugim... a możnaby je podzielić, przecież z wawy jeździ już prawie co godzinę, a i tak się nie nachodzą rozsądnie:/
lolpi, 20 listopada 2013, 13:51 | odpowiedz
taszonMam pytanie czy bilety startowe na trasach zagranicznych do Berlina lub Pragi zaczynają się od 1zł czy nie
Oczywiście, że tak! Problem w tym, że mnóstwo cwaniaków MASOWO wykupuje te bilety w związku z czym zwykły, szary człowiek nie ma praktycznie szans, żeby skorzystać z promocji. To smutne, ponieważ szkodzi to nie tylko klientom, ale także - i przede wszystkim - przewoźnikowi. Dziwię się, że do tej pory Polski Bus nic w tej sprawie nie zrobił. A przecież mógłby: - nie dopuścić do tego, żeby cwaniacy MASOWO wykupywali prawie WSZYSTKIE bilety dostępne za złotówkę (a robią to prawdopodobnie za pomocą specjalnych oprogramowania albo skryptu), a następnie sprzedawali je na Allegro - dużo drożej - zwiększyć pulę promocyjnych biletów (jeśli powyższe nie zostanie wyeliminowane) Po co? Po to, żeby zwykły, szary człowiek również mógł skorzystać z oferty przewoźnika, co temu drugiemu wyjdzie na zdrowie, bo w momencie, w którym klient doświadczy tego, w jak komfortowy sposób można podróżować autokarem po Polsce, przestanie kupować bilety za złotówkę, tylko zacznie kupować te droższe i stanie się nowym, aktywnym klientem przewoźnika. --- Ale nie musimy czekać na łaskę albo niełaskę Polskiego Busa. Sami możemy zakasać rękawy i coś w kierunku poprawy sytuacji zrobić. Co? Otwórzcie stronę Allegro.pl, wpiszcie w wyszukiwarkę frazę: "Polski Bus" i zobaczcie ilu jest cwaniaków MASOWO sprzedających bilety. Zacznijmy donosić na tych cwaniaków do Urzędu Skarbowego (w końcu, żeby prowadzić tego typu MASOWE sprzedaże, to trzeba mieć: 1) zarejestrowaną działalność gospodarczą, 2) płacić podatki :-) Czy te osoby posiadają zarejestrowaną działalność gospodarczą i płacą podatki? Wątpię :-) Jak Urząd Skarbowy przyczepi im się do tyłka, to skończą się sprzedaże na Allegro i pewnego, pięknego dnia wreszcie uda nam się kupić bilet w promocyjnej cenie :-) WEŹMY SPRAWY W SWOJE RĘCE, A NIE CZEKAJMY AŻ KTOŚ COŚ ZROBI ZA NAS!
ROZWIĄZANIE, 20 listopada 2013, 14:06 | odpowiedz
Wystarczy wprowadzić imienne bilety i cwaniakowanie się skończy.
555, 20 listopada 2013, 14:16 | odpowiedz
i Wrocław z Katowic za 1 zł jest :)
mój, 20 listopada 2013, 14:52 | odpowiedz
Próbując wyszukać na stronie PB połączenia z Bydgoszczy, nie wyszukuje Pragi jako miasta docelowego, tymczasowy błąd czy ja coś źle rozumiem? Pozdrawiam
Hawke, 20 listopada 2013, 14:58 | odpowiedz
Kto pierwszy ten lepszy. Żal mi żebraków co wiecej niż 1 pln nie są w stanie zapłacić. Są szybsi i tyle. Z jednej strony źle z drugiej dobrze, bo mozna kupic taniej niż aktualna cena. Jest wolny rynek i jest ok.
FreeMarkt, 20 listopada 2013, 15:06 | odpowiedz
Oczywiście, że tak! Problem w tym, że mnóstwo cwaniaków MASOWO wykupuje te bilety w związku z czym zwykły, szary człowiek nie ma praktycznie szans, żeby skorzystać z promocji.
Ja bym sugerował, żeby przy tanich biletach (powiedzmy gdy jest to mniej niz 70% kwoty jaka jest w 'standardowym cenniku' http://www.polskibus.com/sites/default/files/Cenniki_08.pdf) wprowadzili bilety w pełni imienne (ew. na nazwisko z możliwością przejazdu z dowolnym imieniem) bez możliwości zmiany nazwiska. Jak ktoś będzie chciał bilet z możliwością zmiany dać mu możliwość zakupu droższego biletu.
Kja, 20 listopada 2013, 15:42 | odpowiedz
FreeMarktŻal mi żebraków co wiecej niż 1 pln nie są w stanie zapłacić.
Mi trochę też. Czytałem na forum, jak ostatnio jakaś paniusia żyła w niepewności, rozpaczała, ciągle dumała, czy przyślą jej bilet za złotówkę, czy będzie musiała kupić nowy za 15 zł. Nie popieram handlarzy, ale niektórzy to z tymi oszczędnościami za wszelką cenę rzędu 1-9 zł są żałośni.
Opsajdt, 20 listopada 2013, 15:52 | odpowiedz
Jedynym najprostszym rozwiazaniem są bilety imienne niestety bo inaczej rozpoczyna sie handel. I wprowadzenie opłaty za miane nazwiska np. 30-40 zł i skończyłoby sie. Praktycznie nie ma szans wyrwac tani bilet z Wrocławia do Pragi za to na alegro do wyboru do koloru
Asder, 20 listopada 2013, 16:11 | odpowiedz
Bilety imienne hehe. Sknery te Polaki. Zamiast zarabiać jak Europejczycy wolą, skomleć po bileciki za 1 zł. Nie było PB było okej, są tanie bilety źle.
WolnyRynek, 20 listopada 2013, 16:54 | odpowiedz
Jak Urząd Skarbowy przyczepi im się do tyłka, to skończą się sprzedaże na Allegro i pewnego, pięknego dnia wreszcie uda nam się kupić bilet w promocyjnej cenie WEŹMY SPRAWY W SWOJE RĘCE, A NIE CZEKAJMY AŻ KTOŚ COŚ ZROBI ZA NAS! będą wtedy akcje w stylu: sprzedam znaczek poczty polskiej, w gratisie oddaję nr rezerwacji na przejazd polskim busem...
PolakKatolik, 20 listopada 2013, 18:47 | odpowiedz
Błagam, nie znowu połączenie Wrocławia z Berlinem w południe! Już pociąg jedzie o tej porze, musi się wszystko dublować, nie dacie ludziom wyboru? Do Drezna można się dostać 3 razy dziennie o różnych porach. Błagam, dajcie to połączenie np. o 18 albo o 7 rano, żeby można było spędzić w Niemczech/Polsce cały dzień, a nie w połowie jechać, kiedy człowiek ma najmniej możliwości.
Beata, 20 listopada 2013, 18:54 | odpowiedz
niestety bilety z Gdańska do Pragi jeszcze są niedostępne
mmm, 20 listopada 2013, 20:06 | odpowiedz
No to czas szykować trzecią bazę w Gdańsku i uruchomienie linii: GDAŃSK-Gdynia-Szczecin-Berlin-Hannover-Almelo-AMSTERDAM To byłby największy hit wśród tras :D
Specjalista os wymyślania tras mających sens, lub go całkowicie pozbawionych, 20 listopada 2013, 21:38 | odpowiedz
Damian
Scorpion1077Gdzie jest Szczecin ja sie pytam?!
W Zachodniopomorskim.
Szczecin byl ale sie zmyl bo to wiocha i nawet busy nie chca przyjezdzac
mm, 20 listopada 2013, 21:49 | odpowiedz
BeataBłagam, nie znowu połączenie Wrocławia z Berlinem w południe! Już pociąg jedzie o tej porze, musi się wszystko dublować, nie dacie ludziom wyboru? Do Drezna można się dostać 3 razy dziennie o różnych porach. Błagam, dajcie to połączenie np. o 18 albo o 7 rano, żeby można było spędzić w Niemczech/Polsce cały dzień, a nie w połowie jechać, kiedy człowiek ma najmniej możliwości.
Przecież z tego co widzę z Wrocławia jadą trzy autobusy dziennie ... 12:50, 19:05 i 2:25...wszystko jest w rozkładzie powyżej...
Michał, 20 listopada 2013, 22:02 | odpowiedz
www
Damianos
Roku
Damianosa co z nowymi polaczeniami miedzynarodowymi?
No masz Zakopane – Berlin i Gdańsk – Praga
Sądziłem że będą to zupełnie nowe połączenia.Szczerze jestem troche rozczarowany.
to takie polskie:)
Mylisz sie, polskie jest to, ze pan, ktory nawoluje do donoszenia do US ma ponad 50 lajkow. Brawo denucjatorzy!
A, 21 listopada 2013, 1:05 | odpowiedz
Michał
BeataBłagam, nie znowu połączenie Wrocławia z Berlinem w południe! Już pociąg jedzie o tej porze, musi się wszystko dublować, nie dacie ludziom wyboru? Do Drezna można się dostać 3 razy dziennie o różnych porach. Błagam, dajcie to połączenie np. o 18 albo o 7 rano, żeby można było spędzić w Niemczech/Polsce cały dzień, a nie w połowie jechać, kiedy człowiek ma najmniej możliwości.
Przecież z tego co widzę z Wrocławia jadą trzy autobusy dziennie … 12:50, 19:05 i 2:25…wszystko jest w rozkładzie powyżej…
Tak to jest, jak człowiek się nie wyśpi ;) Popatrzyłam tylko na pierwszą kolumnę, kamień spadł mi z serca :)
Beata, 21 listopada 2013, 11:06 | odpowiedz
Kiedy Lwów ???
Romko, 21 listopada 2013, 14:39 | odpowiedz
wiecie kiedy bedzie mozna kupic bilety na trasie Gdansk-Praga?
manro1, 21 listopada 2013, 19:11 | odpowiedz
Fajna by była trasa Poznań-Rzeszow!
Student, 22 listopada 2013, 11:32 | odpowiedz
zcbat
Don_BartossLwów! Tego mi trzeba
nie da rady – autobu stałby po kilka godzin na granicy…
andrew, 31 grudnia 2013, 20:29 | odpowiedz

Do których krajów pojedziemy bez problemu? Wszystkie obostrzenia w jednym miejscu! »
REKLAMA
porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »
Akceptuję Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Czytaj więcej ›Technologię tę w ramach Fly4free.pl wykorzystują również nasi partnerzy, których listę znajdziesz tutaj.

Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej lub zakończyć korzystanie z Fly4free.pl. Pozostawienie komunikatu, dalsze przeglądanie Fly4free.pl lub kliknięcie w przycisk „Akceptuję” oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies.