Północne Włochy z Gdańska. Lećcie do Bergamo od 78 PLN
Wybierzcie odpowiadający Wam termin i lećcie do niepisanej perły Lombardii, Bergamo. Ceny biletów w dwie strony zaczynają się od 78 PLN. W tytułowej cenie dostępnych jest sporo terminów podróży. Północne Włochy to świetne miejsce na pierwszą zagraniczną wyprawę. Super klimat, pyszna kuchnia i sprawna komunikacja publiczna sprawią, że będzie to udany urlop. Dodatkowo w pobliżu Bergamo znajdziecie mnóstwo różnego rodzaju atrakcji turystycznych: piękne alpejskie jeziora (np. Garda i Como), kosmopolityczny Mediolan czy odrobinę dalej romantyczna Wenecja. Warto również w Bergamo rozważyć wypożyczenie auta i wygodnie zwiedzić jeszcze więcej!
LOTY

Przykładowa rezerwacja:

Bilety lotnicze w najniższej cenie dostępne są dla osób posiadających konto Wizz Discount Club, pozostali za bilety zapłacą więcej. Podróżując do 29 października lecicie z małym bagażem podręcznym o wymiarach 42 x 32 x 25 cm. Natomiast na wszystkie loty po 29 października obowiązują nowe wymiary bagażu podręcznego 55 x 40 x 23 cm.
NOCLEGI
W Lombardii proponuję Wam zatrzymać się w Ostello di Bergamo.

Przykładowa rezerwacja pobytu dwóch osób w terminie 22 – 25 października:

Specjalista ds. wyszukiwania okazji podróżniczych we Fly4free.pl od 2014 roku, gdzie od ponad dekady znajduje dla czytelników tanie bilety, pakiety „zrób to sam” i oferty rejsów. Pasjonat podróży na własną rękę i fan piłki nożnej, często łączy wyjazdy z wizytami na meczach w miastach takich jak Manchester czy Barcelona. Zorganizował setki wyjazdów – dla siebie, bliskich i czytelników – pokazując, że nawet Japonia za 80 EUR w obie strony jest możliwa.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?