Fly4free.pl

Raj na końcu świata: Polinezja Francuska (Tahiti) + Kalifornia od 3501 PLN! Wyloty pod koniec roku z dwóch polskich miast oraz Berlina

3501 PLN
Tahiti plaża
Foto: Martin Valigursky / shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Są takie miejsca na ziemi, które wydają się zbyt piękne, aby były prawdziwe. Bez wątpienia jednym z nich jest Polinezja Francuska. Udajcie się w niezapomnianą podróż, podczas której wypoczniecie w jednym z najbardziej niedostępnych zakątków naszego globu! W drodze powrotnej zatrzymacie się w San Francisco, aby zobaczyć słynny Golden Gate i przejechać się Pacific Coast Highway, czyli najpiękniejszą trasą w Kalifornii.

W podróż udacie się na początku listopada (1-15.11). Do USA polecicie na pokładzie samolotów linii British Airways, Finnair, Air Canada lub Lufthansa, natomiast przelot z San Francisco na Tahiti realizowany jest przez przewoźnika French Bee. W cenie biletów zawarty jest bagaż podręczny. Po drodze do Kalifornii czekają was przesiadki na terenie Europy i Kanady (w zależności od tego, z którego miasta rozpoczniecie podróż). Z kolei przeloty na Polinezję Francuską odbędziecie bez przerw w podróży.

Decydując się na wycieczkę w wyżej wymienionym terminie, możecie spodziewać się dobrych warunków pogodowych. W listopadzie dobiega końca wysoki sezon na Tahiti i tak naprawdę to ostatni dzwonek, aby skorzystać z idealnej pogody.

Termin podróży: listopad
Wylot z: Warszawy, Krakowa, Berlina
Linie lotnicze: British Airways, Finnair, Air Canada, French Bee
Bagaż: podręczny

Plan wycieczki:
1.11 Warszawa/Kraków/Berlin – San Francisco
1(2).11 San Francisco – Papeete
12.11 Papeete – San Francisco
15.11 San Francisco – Warszawa/Kraków/Berlin

Hotelod 349 PLN/2 osoby/noc

Na Tahiti, w miejscowości Papeete rekomenduję wam pobyt w wynajętym domu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Szukacie taniego i komfortowego noclegu w San Francisco? Polecam wam zatrzymać się w hotelu Carlton. Obiekt zlokalizowany jest w centrum miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jakie atrakcje czekają w podróży?

Polinezja Francuska to niezwykłe miejsce, a jej niedostępność sprawia, że region ten rozpala zmysły i jest spełnieniem marzeń każdego podróżnika. 118 malowniczo rozrzuconych wysp po Pacyfiku, oblewanych przez wody w odcieniach szafiru i turkusu, plaże z białym piaskiem i soczyście zielone lasy deszczowe zachwycą każdego! To jedno z najlepszych na świecie miejsc do nurkowania i uprawiania lenistwa 🙂

Oprócz relaksu warto wybrać się na trekking do Fautaua Valley Trail lub w rejs po błękitniej lagunie Tahiti Lagoon Paradise. Na najodważniejszych i żądnych przygód czeka najwyższy, mierzący 2066 m n.p.m szczyt Mont Aorai.

Co w San Francisco? Zwiedzając miasto, nie możecie pominąć przejażdżki zabytkowym tramwajem, mknącym przez strome ulice miasta. Za przejazd zapłacicie 7 USD (ok. 27 PLN). Słynny Golden Gate podziwiać można z wielu punktów widokowych. Polecam wam wybrać się na ten przy Battery Spencer. Na most możecie wejść bezpłatnie pieszo lub wjechać rowerem. Żeby przejechać przez niego autem, należy uiścić opłatę.

Tahiti
Foto: Maridav / Shutterstock
Tahiti
Foto: Martin Valigursky / Shutterstock
Foto: sarayuth3390 / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Jeden z naszych czytelników był na Tahiti i podzielił się swoimi wrażeniami z podróży. Przeczytajcie jego relację.

  • Dokumentem uprawniającym do bezwizowego wjazdu do USA i na Tahiti jest ważny paszport. Pamiętajcie również, aby przed podróżą wypełnić tzw. ESTA oraz uiścić opłatę w wysokości 14 USD.

  • Swojej przygody nie możecie rozpocząć bez karty Revolut! Zamówcie ją przed podróżą, aby nie stracić na przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »