Fly4free.pl

Loty na bajeczną Polinezję Francuską z Berlina i Oslo od 3381 PLN. W bonusie kilka dni w San Francisco

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
3381 PLN
Oferta nieaktualna
Polinezja francuska widok
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Aleksei Potov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Dawno nie było tak tanio na tym kierunku! Mam dla ciebie ofertę podróży w bardzo dobrej cenie na wspaniałą Polinezję Francuską. W trakcie tego samego wyjazdu spędzisz także kilka dni w San Francisco. Prawda, że brzmi kusząco?

Przygotowana przeze mnie wycieczka składa się z dwóch oddzielnych rezerwacji przelotów. Pierwszym etapem jest lot na trasie Oslo-San Francisco-Oslo. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Scandinavian Airlines System z wygodnymi przesiadkami w Kopenhadze.

Drugim etapem są bezpośrednie loty z San Francisco na wyspę Tahiti. Do stolicy Polinezji Francuskiej (Papeete) udasz się na pokładach samolotów linii Frechbee. Bez dodatkowych kosztów cały wyjazd odbędziesz z bagażem podręcznym oraz przedmiotem osobistym (mały plecak i damska torebka).

Termin podróży: luty – marzec 2024
Linie lotnicze: SAS oraz Frechbee
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Plan podróży:
Oslo – San Francisco 19.2
San Francisc – Papeete 21 (22).2
Papeete – San Francisco 4.3
San Francisco – Oslo 8 (9).3

Hotel od 419 PLN/2 osoby/noc

Na wyspie Moorea proponuję ci noclegi Appartements au Cœur de Maharepa. Każde studio składa się z aneksu kuchennego, salonu, sypialni oraz łazienki.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Jesteś w stanie pozwolić sobie na odrobinę luksusu? W takim razie zatrzymaj się w 5* hotelu Sofitel Kia Ora Moorea Beach Resort, który usytuowany jest przy malowniczej plaży z białym piaskiem. W cenie zapewnione będziesz mieć codzienne śniadania oraz dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w San Francisco proponuję ci noclegi BEI Trademark Collection by Wyndham, który od ratusza miejskiej oddalony jest o 500 metrów. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, telewizor LCD oraz lodówka. We wszystkich pomieszczeniach będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Podróż na Polinezję Francuską możesz rozpocząć także tuż zza naszej zachodniej granicy. W takim przypadku musisz dokonać rezerwacji przelotów na trasach Berlin-San Francisco-Berlin oraz San Francisco-Papeete-San Francisco.

Plan podróży:
Berlin – San Francisco 19.2
San Francisc – Papeete 21 (22).2
Papeete – San Francisco 4.3
San Francisco – Berlin 8 (9).3

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 2024-07-20T12:57:00.126Z przez Wakacje.pl
Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »